Ako zviesť muža?

Príspevok v téme: Ako zviesť muža?
brum

Poradte mi, ako mam zviest muza? Moj milacik je v posteli velmi aktivny, no teraz prisiel s tym, ze by bol rad, aby som ho zviedla. Komunikacia tu nezabrala, pretoze povedal, ze to necha cele na mne. Tak ako??? Ja nemam ani potuchy. Som dost hanbliva a kym zacnem nieco robit, on to zvacsa nevydrzi a vrhne sa na mna. Pls poradte

cokoladka

ale zas keby si mu zviazala oci, tak ho dokazes poriadne rozpalit laskanim po celom tele..!! a on by nevidel a nevedel dopredu, na ktore miesto je tela zautocis :-))

katty19

No, ak na to nemáš, skús predviesť paródiu na zvádzanie, urob si z toho srandu. Ono to nakoniec aj tak všetko dobre vystrelí.

niagara

Skuste si zahrat taku hru,ako pises on je vacsinou dominantny.Skus mu zaviazat ruky,alebo oci.Nech nemoze nic robit..dotykaj sa ho ,zvadzaj ho,rob si snim co chces..co ty na to?:)

janosik1

hod na seba nejake pekne pradlo, predvadzaj sa mu, aby ta poriadne videl.
trosku zapoj aj svoje usta
no a potom si nanho sadni a dalej to snad popisovat nemusim :))

brum

Este niekto??? mozu pisat aj muzi. co by vas potesilo, aby vasa partnerka robila? ja si to teda neviem predstavit...uz teraz mam stres, ako ho budem zvadzat... mne pripada skor normalne, ked sa do toho zapajame obaja.