Zjazveny penis

Príspevok v téme: Zjazveny penis
jemino

ako zacat...
uz od narodenia mam zjazveny penis (konkretne zo spodu , je to celkom nepekne)
mam 21 r. a este som nikdy nemal babu , mozno to je aj kvoli tomu , lebo to vo mne vyvolava isty blok , ze ako by to zobrala , keby este nic take predtym nevidela..
tak sa hccem spytat , aky nazor mate baby , na zjazveny penis ?
mozu pisat aj muzi...

sumsumienka

No a ? Moze to byt pre priatelku zaujimave :)
Nestresuj, su aj horsie veci, nebol by si nestastnejsi, keby si mal 3 oci alebo 7 prstov? :) Kazdy clovek je jedinecny a originalny, plati to aj v tomto hladisku. Ved co by to bolo, keby mal kazdy chlap rovnaky pipik, unudili by sme sa.

jemino

sumsumienka - no ja mam na spodnej strane penisu taky asi 10 CM dlhy tmavohendy pasik , siroky asi pol CM ktory sa pootm rozdvoji... ako keby tetovanie... :-/

sumsumienka

Aj moj priatel ma jazvicku na zaludi a vobec to nie je nic hrozne. Nema to vplyv na jeho vykon ani na nic, je to iba mala esteticka chybicka, mozno ani to nie, ja som to vobec neriesila, bolo mi to jedno. Tak hlavu hore, neboj sa, ak ta priatelka bude lubit, nebude riesit hlupe jazvicky.

bracho

Kamarat, ak myslis to co myslim ja, tak sa nicoho neboj to muzi na spodnej strane maju urcite vsetci aj ja:) ...Je to taka vec nad ktorou by si vobec nemal ani rozmyslat...
Taky proste sme... V dnesnej dobe hlada na seba kazdy iba chyby, ludia sa uz nedokau tesit zo zivota.. Stres v skole, stres v praci... Ňehladaj malickosti, uvolni sa, najdi si dievca pre seba a zi ! A usmievaj sa, na to baby letia :)

Egres123

Ked su tie jazvy plasticke, mohlo by sa im to aj pacit. Takmer vsetky vibratory maju nejake zdrsnenia. Urcite lepsie ako keby tam mas superhladku "sviecku"...

taffy

ja si myslim ze ti ziadna baba neujde ked uvidi tvoj penis. aspon ja by som to nejako neriesila ;) nemaj blok,su aj horsie veci :)