TRX -rovnomerne tvarovanie tela

Genesis

ty sa nepocitas bo si zena :) ... pisal som ze na budovanie svalov moc TRX nie je :)

inymi slovami ak chce mat niekto ako taky objem svalov a to je v 90 percentach chlapska zalezitost tak TRX nie je to prave :)

pre zeny je to ale ok .) oni totiz objemy moc nahanat nepotrebuju :) teda aspon nie tie svalove ;)

Jooe Ker

ja striedam silove a vytrvalostne cviky a skusam cokolvek nove :)
inac si ma potesil ,ale postavu mam ,tak budem prva co cvici s TRX a ma .... :)
ale vdaka vam za radu
este niekto ?????

Genesis

osobne nepoznam nikoho kto ma trx a ma dobru postavu :) ... kamos sa s nim snazil nahradit posilku a mozem povedat ze jeho postava tym riadne utrpela :)

ale ako cvicenie kondicne alebo cvicenie pre zeny to neni zas uplne nanic

mna zaujma hlavne budovanie svalstva a tvarovanie postavy a v tom trx jednoducho nedokaze konkurovat cinkam.

Maros 75

Genesis.....TRX si mozes zavesit kam chces a brat si ho aj so sebou. A ver,ze nahradi to min. osem strojov za par desiatok tisic.
Da sa zohnat sice nie original,ale ten isty princip a ucel za 80 eur.

Genesis

osobne sa mi to vobec nepaci a je to predrazene.

ja mam hrazdu medzi dvere, dalej cinky dve jednorucky a jednu velku a dalej pouzivam knihy ako lavicku a ako podlozku pod ruky pri klikoch.

v podstate na cele precvicenie tela ti staci jedna hrazda a tie cinky a par knih naj nejake encyklopedie :)

cviky co pouzivam:
kliky na siroko a na uzko
rozpazky, predpazky
benchpress
drepy
pritahy v predklone
pritahy na hrazde
biceps s velkou cinkou
kluky medzi gaucom a stolickou :)
sklapovacky

je pravda ze nemozem si dat take vahy ako v posilke ale aj vyssie pocty opakovani do zlyhania dokazu svoje :)a hlavne nenicia tak telo ako tazky silovy trening

Jooe Ker

takze sa oplati ...super ....a este ma zaujima je potrebna specialna podlaha,obuv, nebude sa mi klzat? pretoze som citala ,ze zalezi od uhla naklonenie .....asi trosku blba otazocka no neva.