PU-ERH caj na chudnutie

majkami

ahojteee......baby
.......dnes som si kupila novy caj od PU-ERH lesna zmes, ale na letaciku pise ze je to zeleny cajik....... potom este jeden som si zakupila je to OOLONG(Formosa Fine OOLONG)...........Zlty ,, polofermentovany caj ............moze mat take ucinky ako cisty Pu-erh? a mozem aj menit? ako jeden den PU-reh- lesna zmes, a na druhy den,, OOLONG ? hmm?

Dakujemmmmmmmm

otazka

urcite ze pomoze uz len tym ze nie je sladeny a ze to je pitny rezim
cvicit jasne ze treba pri chudnuti a nemusis ani vo fitku ak to doma nieje len 6 minut tak moze byt :)

majkami

kiki.... ale ja sa chceem spytat ci moze byt aj domace cvicenia..ja viem ze bez cvicenia nikto neschudne ale ............ci treba len posilku alebo fitko to sa pytammmmm alebo domaceee cvicenieeee

kiki

Majkami, ty si myslis ze len pitim caju schudnes??? Samozrejme, ze ked chces schudnut musis aj cvicit a zmenit stravovanie, ale o tom tu uz bolo popisaneho az-az takze sa nechcem opakovat, pride mi to uz trapne

majkami

ahojteee..... PU_ERH pijem uz pomaly tyzden a mam s chutou pomaranca...... pijem ho denne asi 3x po pol litra -------------robym dobreee?
.................. otazock este jedna: to sa musii aj cvicit ako fitko ,,,, a tak? lebo ja doma trosku pocvicim ale nie tak ako niekde v posilke........... a viete mi este poradit niejaky .....taky caj ako je tentooo?
Dakujem a drzte sa

liana

pomoze traveniu, celkovemu metabolizmu ale zo samotneho pitia caju neschudnete. Je to o psychyke... ak uverite, ze z neho schudnete, tak schudnete... ale je to podmienene zmenou stravy, cvicenim... apod.

zabicka1611

16tanicka15...a to ako si mohla zhodit az 10 kil za mesiac?? waw..porad co mam robit..mne by tych 10 uplne stacilo!! :)

nelly15

moj otec ním zapíja maminkine koláče...ale že by schudol nie =D

ale ja mám pozitívne výsledky lepšie trávenie,stolica a pri cvičení aj nejaké to kilo s ním ide dole =D

16tanicka15

no takže ja držím dietu už asi 1 mesiac a za pomocy cvičenia a tohto čaju...samozrejme aj obmedzenie stravy k tomu patrý.. som schudla 10 kg...tak na otázku : či je to možné schudnut 5kg za 2 mesiace vdaka tomuto čaju odpoved znie ano