som moc ziarliva

Príspevok v téme: som moc ziarliva
smutna6

Zdravim.. hm dost sa trapim pre moju ziarlivost.. ziarlim na priatela skoro pri v vsetkom, ked sa pozrie na nejaku peknu zenu vonku v TV, hocikde...som hotova neda mi to a hned mi je na figu...nehovorim ze ja som skareda no hned zacnem ziarlit a prejde ma to fakt len po dlhej dobe...keby bolo mozne sa odstahovat na inu planetu - len on a ja tak by som bola hadam najstastnejsia ... btf 21 r.

talentamnia

moja ale mi tu netvrd ze ty sa nepozeras na muzov to ni neuverim ci ked ide niekto okolo tak si zavries oci? Prave to je to ze ty mozes sa pozriet a on sa nemoze?Alebo ma tu chces presviecat ze ty si sa na ineho muza este nepozrela tak preto to vyzadujes aj od neho?

Weva

Pre mna ziarlivost znamena pocit ohrozenia - ak ma nejaku blizku znamu s ktorou prezili nieco podobne (ja neviem, obom zomrel otec a vedia sa o tom porozpravat), alebo maju spolocne hobby a ja som nan celkom lava (a tak ide hrat squash s nou a podobne - vtedy citim - co ked si s tou druhou dobre rozumie? To boli... ale co je v TV? Alebo na ulici?

NIKDY nebudes vsetko - nebudes mala blondata prsnata, a zaroven sportova brunetka, a hned a zaraz rysavka a mleicnou pletou ktora vari ako bohyna - ziarlit na to ake sme vsetky ine a kazda ma nieco do seba je smiesne - len nicis vztah ktory podla toho co pises ( a ako sa on sprav) totalne funguje...
Nechaj ho dychat

smutna6

Swan

ja mu absolutne verim ze za inou nepojde... ma pri mne vsetko... len mi vadia malickosti... no mozno sa toho zbavim neskor dufam...

Scotch

rozmaznana urcite nie som... len moc ziarlim tak co uz no... a nehnevam sa na ostatnych vsak ja len presadzujem moj nazor na to... nech ma kazdy ten svoj neberiem im ho... a keby ja pred nim hodnotim ineho chlapa tak by som ma zahlusil vsak u nas to je uplne inak ako u vas... ze hodnotit ine/inych to je u mna abssurdne.. ja neporovnavam ani nehodnotim ine/inych a nezelam si to ani od neho aby to robil..takisto ani on by nebol nadseny

Excita

A teraz som si vsimla, ze "ja ziarlim na to, ze by sa mu pacila aj ina ako ja"...
To nemyslis vazne, smutna.
Ved to je FAKT !
Myslis, ze ked vidi nejaku peknu zenu na ulici, tak mu je na zvracanie ci co? :DD
Ved jasne, ze sa mu pacia aj ine, ty mas vari zaludocne tazkosti, ked zbadas na ulici vymakaneho vysokeho sexi fesaka alebo co? :DD
Ved predsa to, ze ty si jeho laska a ze si prenho najkrajsia este neznamena, ze vsetky ostatne zeny su skarede a jedina, ktora sa mu moze vyzorovo pacit si ty. Ach boze. :D

Excita

Smutna, "nic mu pri mne nechyba" :D toto je presne dalsi dokaz o tom, aky si sebec :) Ty si to nechces priznat, no bohuzial taka je pravda. A KAZDY clovek je sebec, darmo tvrdi, ze nie. :)
Mas pravdu, to, ze ho chces len pre seba vo vsetkom, je trosicku chore. Napr.neviem si predstavit, co by si urobila, keby ste sa rozisli, ked si nanho tak naviazana.
A neber to v zlom, ze ti chcem zle alebo ze ta idem nebodaj urazat, ale si straaasne naivnucka. :) Ozaj si myslis, ze si nikdy na ziadnu zenu nepovedal v duchu ze aka je to sexica?? :DDDD
Necham to na teba, no mas velmi nespravny pohlad na vec. Najspokojnejsia by si asi bola, keby ti tu niekto napisal "moja, dobre robis, ked tak ziarlis, nema co pozerat po inych." Lenze zdrava, sebavedoma zena ti toto nikdy nenapise. :)A este nieco: mam otazku: chodite niekam do spolocnosti? Alebo on sam?
Ja osobne mojho priatela pustim aj na diskoteku plnu polonahych zien aj sameho, dokonca ked hovori, nech idem s nim odmietam :)
A vies ako to dopadne? :) Vzdy mi o chvilu zavola, nech dojdem za nim, ze co tam bude len s kamaratmi robit sam. :)
Tym som chcela naznacit, ze ked nanho budes tlacit takym sposobom, nedas mu ani kusok slobody(ved sa chudak nemoze ani dlhsie zapozerat na telku), velmi lahko sa moze stat, ze ho to omrzi a medzi svojim kamaratmi ta bude nazyvat "stihackou". Porozmyslaj nad svojim spravanim trosku, myslim, ze oci sme ti tu uz vsetci otvorili. :)

smutna6

nefinka

vsak tu pisem ze ja som zahladena len do mojho... sme spolu skoro rok a stale je to u mna silnejsie... ja neviem ja nemozem povedat ze sa mi pacia aj druhi...keby toto poviem jemu tak by sa paradne nastval...

Scotch

tak toho mojho ked zaujme nejaka zena, tak ju ohodnotime spolu :) povie ,,no ta sa mi paci, aj je pekne oblecena..." a ja no hej, vyzera dobre, a ma pekne toto a toto, ale mozno keby si dala toto a toto bolo by to este lepsie... a takto o tom klebetime.. no boze, ludia maju oci aby sa divali, a ked sa ti nieco paci tak sa na to kuknes no co je na tom...
a druha vec, ludia sa ti tu snazia radita hovoria ze by si s tym mala nieco urobit a ty sa rozculujes a hneva ta to.. tak naco sem pises? z tvojich prispevkov mam pocit, ze si rozmaznane dievcatko, ktore potrebuje aby sa vsetko krutilo okolo nej.. mu daj klapky na oci, nech sa len na teba diva...

Swan

ziarlivost je najvacsia pi..vina.. akurat to rozbija vztah.. ked budes starsia a toto budes robit tak si ta nikdo nevsimne alebo radsej od teba vsetci utecu.. tu sa aj ukaze ako veris priatelovi lebo ak mu veris a on je normalny tak nepojde za inou .. ale nikdy nevies

smutna6

talentmania

vsak jedno ti to predsa aj ma byt..ja som len chcela vase nazory nato... nic viac proste. ja sa tak spravam prave preto to vyzadujem aj ja ... prave si to napisala :))