Tampony

Príspevok v téme: Tampony
hennessy

Ahojte. Potrebujem od vas poradit:

Mam 15 a za par dni sa chystame na vylet s triedou, tak si chcem kupit tampony (dlha cesta busom, 10km tura atd.), asi by boli praktickejsie. ALE!! Neviem o nich nic :( Chcela by som nieco do dvoch eur. A co sa tyka znacky, tak som citala, ze o.b. su najlesie, ale tie tampax (tusim) su aj s aplikatorom. Tak co by ste mi odporucili? Lebo vraj tie s aplikatorom su nekvalitne; nechcem tam zacit tamponovy trapas :) Diky.

hennessy

Ako rychlo ste odpovedali :) No tie tampaxy, maju aj uplne male? Aby sa mi tam nic nepretrhlo a nebolelo to. Kolko priblizne stoja?

lochness

na zaciatok odporucam aj ja tampax kvoli aplikatoru, s nim (ale aj neskor bez neho) to je jednoduche jak hracka... aj ja som pouzival OBcka, aj kotexy, aj naturelly aj kadeco... ale ostala som pri tamponoch Jessa z DMky - kvalita uplne rovnaka ako pri OB a kotexoch (nevidim ziadny ale ziadny rozdiel) a cena o dost nizsia... takze ja ti odporucam tie... tiez maju viacero velkosti, ja prvych par dni pouzivam normal (alebo obcas super) a posledne dni uz len tie mini...

co sa tyka toho zavadzania, viem aky je to stres predtym ale pravda je taka, ze sa neni coho bat - vojst sa to tam vojde neboj nic, len netreba by v strese a stiahnuta, treba sa uvolnit a uvedomit si ze o nic nejde, stratit sa to nema kam a vypadnut to nevypadne a citit to tiez nebudes ked si to das tak hlboko ako mas (preto je dobre zacat s aplikatorom, s tym to dostanes do spravnej hlbky, ja ked som prvy raz skusila OBcka tak som si dala tampon len tak 'na zaciatok' a isla som von a potom ma cely cas skrabal :)) netreba sa bat, nie je to ziadny nadludsky ukol, chce to kus cviku a raz dva to bude pre vas polminutova zalezitost :)a fakt to stoji za to, ten pocit ze sa nemusis o nic starat a ani nevies ze mas kramy doslova...

a inak tiez odporucam popri tamponoch nosit aj intimku, niekedy moze pretiect, ale urcite nie tak aby to bolo vidno na satach ako sa to moze stat pri vlozke a s intimkou to aspon pozichrujes :)

Scotch

v kazdom pripade by som ti radila, aby si si dala aj mensiu vlozku alebo intimku aj ked mas tampon.. lahko moze dost k ,,trapasu" ako to nazyvas.. aspon mne sa stava casto, ze tampon prepusti co-to.. a este ked idete na turu a nevies, kedy si ho budes moct vymenit.. tak radsej poistku... :)

nightmare281

ahoj ja som pouzivala aj tampaxi na zaciatku ale kludne si kup ob tie pouzivam uz roky lahko sa zavadzaju a mas to popisane v letaciku. len si vyber dobru velkost. radsej mensie a castejsie si menit.

Deee

Ja som na začiatku používala tampaxy, kedže som vtedy netušila kam vlastne az ten tampón treba vložiť, teda ako hlboko, ten aplikator to ozaj uľahčí, dnes uz používam ob, lebo ich viem v pohode zaviesť a sú hladsie ako iné značky, ak však zacinas skusila by som tampaxy, je to podľa mna jednoduchšie a zároveň vieš, že je tampón presne tam kde má byt

ppépéé

ahoj :D mam 15 , a ideme na zájazd , vtdey mi má vyjnsť MENZES a preto si chcem kúpiť tampony , nikdy som ich nemala a bojím sa , ako si to tam zavediem , raz som skusala ale neslo to . Velmi sa bojím , bojím sa že nieco si tam poskodím , že zle to tam dávam , že to bolí atd ... ako to robiť ??? ...