Neviem čo mi je

Príspevok v téme: Neviem čo mi je
Vitaliy

Zo začiatku niečo o mne. som 12 ročné dieťa. A neviem čo mám robiť. preto sa vás pýtam a prosím čakám odpoveď.

: Raz cítim , že ma niečo bolí v oblasti ľavého prsníku. Je to hmatatelné, a určite jasno nejde o nádor, pretože som obkukal veľa stránok , a vyskúšal veľa metód ako zisťiť či mám nádor. Nie nemám. Svojim rodičom sa to bojím povedať ale čo keď to je vážne? Kamarát hovorí , že to môže byť tukový vačok, alebo zväčšená uzlina. Ale nemá to tvár na uzlinu, ani vačok ale nevylučujem to. Bolí ma to len keď si stláčam prsník. Prosím odpíšte mi sem, alebo aj na môj mail čo to môže byť. Prosím vás o to....

VITALIY

Kupal som sa u kamarata v bazene a hrali sme sa na surfe. A to tak ze kamaratov starsi brat nas viezol, mikal s nami, robil viri atd. A hrali sme to na leveli. ako som leyal na bruchu tak sa mi pri narazani na surf. No proste to trosku skratim po tej jeho hre ma bolelo cele brucho, a hrud. Mozno to je to... Fakt si nepamatam kedy sa to zacalo. tak fakt cakam nove a nove komentare. A dakujem vam sa super rady. Ospravedlnujem sa vam zaroven za zle vysvetlenie mojho stavu.

VITALIY

Ked sme sa vratili s chaty kde som bol, isiel som pred zrkadlo a skusal som to v nemom uzase chytit. A najvacsia hrcka co tam bola je samotni cecok xD. Tak cakam nove reakcie od vas co si o tom myslite.

VITALIY

Prepacte napisem to vo viacerich sektoroch lebo to je dlhe
sem cez ini pocitac.nesiem dobre spravi.
Dva dni som si to nechytal, a potom som sa toho omylom dotkol, vobec to nebolelo, citil som len slabe utvari.
A teraz trosku FAIL na ktorom sa vela z vas nasmeje >-

VITALIY

pisem cez ini pocitac.nesiem dobre spravi.

Dva dni som si to nechytal, a potom som sa toho omylom dotkol, vobec to nebolelo, citil som len slabe utvari.
A teraz trosku FAIL na ktorom sa vela z vas nasmeje >-

VITALIY

Pisem cez ini pocitac.nesiem dobre spravi.

Dva dni som si to nechytal, a potom som sa toho omylom dotkol, vobec to nebolelo, citil som len slabe utvari.
A teraz trosku FAIL na ktorom sa vela z vas nasmeje >-

Solomon

Idealne by bolo ist k lekarovi. Ale v pripade ze to je vazne tak tyzden to velmi nezhorsi. Tak pockaj dalsi tyzden ( pocas toho tyzdna neskusaj vobec ci ta to boli, nedotykaj sa zbytocne do nedrazdi ) ak to po tyzdni bude boliet, povedz rodicom :)

Deria

Bojis sa ist k lekarovi? Ved to nemusi byt nic vazne a urcite ani nebude a dokial sa chces takto pozorovat a trapit? Chod pekne k lekarovi, budes mat pokoj.