Intimny problemik

Príspevok v téme: Intimny problemik
Marleena

Ahojte, mam taky neprijemny intimny problemik, totiz vyrazne sa potim na intimnych miestach a je to citit..
Hygienu samozrejme dodrziavam, pouzivam bavlnene nohavicky, ale vzdy su pocas dna vlhke az mokre, samozrejme nie od vzrusenia, ale od potu..
Intimky vec este zhorsuju, vyskusala som vselijake intimne gely, zadnu infekciu nemam, po gynekologickej stranke vsetko OK, ale stale sa potim. Niekedy mam mokre nielen nohavicky, ale aj normalne nohavice medzi nohami, ide ma z toho porazit. V autobuse musim mat nohy stlacene k sebe, aby to nebolo citit okolo mna. Ak mate nejaky napad, co s tym, napiste, plííííís..

jajka001_

antiperspirant na intimne miesta???
ze sa potis, je uplne normalne, ak sa kazdy den umyvas, nemozes smrdiet natolko aby to ostatni citili

Marleena

No skusila som sa dvakrat oholit, ALE ja mam vrodenu poruchu imunity a sa mi to tak strasne zapalilo, ze som musela mesiac brat antibiotika, takze doktorka mi holenie zatrhla...ale striham to na najmensiu moznu dlzku, fakt to mam len takeho maleho jezka, ziadny poriadny bobor...skusala som aj striekat antiperspirant na tie miesta, ale absolutne to nepomohlo...