francúzske milovanie

Príspevok v téme: francúzske milovanie
???

Táto téma nie je vhodná pre slušných a hanblivých ľudí a takisto nie pre deti! Na internete som čítala už dosť článkov o tom, ako muži s radosťou poskytujú svojim partnerkám orálnu rozkoš. Ja k tým šťastným vôbec nepatrím. Má takýto "problém" ešte nejaká iná žena okrem mňa? Alebo mala takýto "problém" a teraz jej partner orálny sex poskytne? Ja som priateľa oi to už niekoľkokrát prosila, aj som mu povedala pravdu, že keď mi to raz spravil, mala som super orgazmus, no vôbec to nepomohlo - naopak. Takmer sme sa kvôli mojej túžbe rozišli. A priznám sa, už ma nebaví ho o takéto niečo prosiť. Nebude lepšie nepripomínať mu to a ak sa NÁHODOU o to pokúsi povedať mu, že prečo chce robiť takéto nechutnosti? Podľa môjho názoru je to veľmi príjemná rozkoš, no nahlas poviem úplný opak. Možno keď zbadá môj nezáujem, tak mi to bude chcieť spraviť. Ale čo ak sa mýlim? Čo ak si pomyslí, že končne mi to nechýba a už sa o orálny sex už nikdy nepokúsi? :,-(

vodnarka

suhlasim s ivkou:) muzom to tam tiez vzdy nevonia a kazdy z nich sa tiez pred tym nejde vyumyvat ale ich to ani nenapadne ze by to zene nejak nevonalo ved je to ich prirodzena vona nie?

olog

vacsinou je problem v tom ze to tam dievca nema prave najsviezejsie... treba pouzivat intimne mydlo a umyvat sa tesne pred stykom

katika88

Mozno by si mala prestat nanho naliehat a snad sa sam k tomu odhodla lebo ja som zistila ze muzi nemaju radi ked ich do niecoho tlacime a vkuse im to pripominame on ti vlastne aj sam naznacil ze mu to vadi ked povedal ze o tom vela rozpravas.Skus ho o to neziadat a mozno sa sam chopi iniciativy.

dudlik

Ja nechapem naco to sade pises...na lady a sem a bohvie este kam...Co vlastne chces od nas pocut? Skratka vseobecny nazor aj na lady a tusim aj tu je ten, ze je to sebec a ze s clovekom, ktory sa od teba nechava uspokojovat ale tebe to nedopraje by som aspon ja osobne nikdy nezila, lebo ak bude takyto aj v inych veciach, tak s panom bohom.

???

Najprv tvrdil, že mu to pripadá ako keby olizoval vnútornosti, potom že mu to nechutí a nakoniec, že o tom stále rozprávam.

ja a ty

Ahoj. Ked som sa spoznala s mojim priatelom (pred 10r)chcel mi to robit stale ustami, ze ho to velmi vzrusuje. Ja som mu to nedovolila, lebo som sa spociatku hanbila. Prestal naliehat, a mam po orale. Teraz ho to ani nenapadne, asi ho to uz nevzrusuje. A ja sa hanbim prosit ho, aby mi to urobil.