Zlomena noha - čo mozem ocakavat?

Príspevok v téme: Zlomena noha - čo mozem ocakavat?
sewie

ahojte, par dni dozadu mi operovali zlomeninu clenku-mam tam dva sroby a kovovu platnicku...
snazim sa mat nohu co najviac vylozenu, ale potom mi trpne a mam pocit ze mi chodidlo mierne opuchlo a vidim mierne modry odtien na niektorych prstoch...je to normalne? kamos ked si zvrtol clenok mal celu nohu fialovo modru a doktor sa preto nejak nevzrusoval...ja sa len chcem uistit....hm:/

Janulka 36

Dobry deň chcem sa Vas opýtať 22.8.2017 som si zlomila priehlavkovu kost hned mi dali sadru ak budem mat štastie nebude potrebna operacia kontrola bola 28.8.tam bolo všetko ok ďalšia kontrola 5.9.tam že sa to pohlo o 4mm 6.9.ma operovali teraz mam kontrolu 20.9.vyber stichov chcem sa opýtat ci je to normálne že to tak boli a najviac v noci alebo ked prsi tolko liekou co som uz pobrala od bolesti bude to este boliet dlho?Raz to svrbi potom picha alebo akoby pulz a aj sa mi asi zda že sadra akoby bola volnejsia neviem a že byduci rok budu zas operovat že vyberu ten šrob budem musiet zas nosiť sadrú?Ďakujem za info...

Zlomeniniak

Ja som si zlomil na ture vonkajsi clenok. Resp nalomil kost drzal pokope asi stvrt cm kus. 4tyzdne dlaha na kt som kazdy den chodil a nohu stale zatazoval a aj ked som ju mal mat 6tyzdnov po 4je dole a s nohou fungujem normalne s miernym krivkanim. Vsetko je v hlave netreba nutne pocuvat lekarov. Ak vidis na rtg ze sa to zrasta rozhybavaj po 2-3tyzdnoch nohu lebo ked si das dole sadru najvecsi problem su ochabnute svaly a skratene slachy. Trwba makat telo si poradi. Este chcem povedat ze som jedol 2g vapnika denne s vitaminom D3 a K2.

Zlomeniniak

Ja som si zlomil na ture vonkajsi clenok. Resp nalomil kost drzal pokope asi stvrt cm kus. 4tyzdne dlaha na kt som kazdy den chodil a nohu stale zatazoval a aj ked som ju mal mat 6tyzdnov po 4je dole a s nohou fungujem normalne s miernym krivkanim. Vsetko je v hlave netreba nutne pocuvat lekarov. Ak vidis na rtg ze sa to zrasta rozhybavaj po 2-3tyzdnoch nohu lebo ked si das dole sadru najvecsi problem su ochabnute svaly a skratene slachy. Trwba makat telo si poradi. Este chcem povedat ze som jedol 2g vapnika denne s vitaminom D3 a K2.

henrietabulv

Ahojte , moj manzel mal v stredu vazny uraz spadol zo 17 metrovej vysky a ma zlomeny stavec pei panve operovali ho aj ten stavec aj clenok na lavej mohe este ma aj zlomenu lytkovu kost na pravej nohe ja viem ze to je strasne este horsie je ze sa to stalo vo viedni a kedze je tu plne zamestnany tak ho tu nechali aj operovali a ostava sem ja sa len chcem opytat nevie niekto aky priebeh toto vsetko bude mat ?

KojotSK

Cawte :D zlomil som si obidve nohy a chcem len odkazat inim ludom ze ked toto preziju tak to bude uzasny pocit sice je to neprijemne ked pomyslim na titanove tyce ktore mam v nohe ale tak co uz... ps:operacie su super ! :D ta narkoza je uzasna :D

33ovecka

ahojte, mám zlomenú kostičku pod členkom na nohe nie je asi podstatné pri mojej otázke :) ale chcem sa spýtať či je normálne že mám sadru voľnú ? hýbem nohou v nej

lilyiankaa

rob si prdel z niekoho iného, jasné 4 dni po tom ako ti dali dole sádru sa pôjdeš lyžovať ..a ešte čo nás tu oklameš, hm??

philips

Ty chceš ísť lyžovať pár dní po zložení sadry? Lekár ťa o ničom neinformoval? Že máš nohu šetriť?

Mr.Zeleny

Co mislite ako dlho to bude bolet lebo sa s tim skoro neda chodit fur pouzivam barle mozno v liziarke sa to zlebsi ci ?