Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Fimoza nutna obriezka?

GhOsT

a ako ? aj ja pojdem a ja neviem ci mam ist alebo nie mam an viber ci o rok ale ja sa velmi ale velmi bojim fakt a ako vlaste to je vsetko ked si sa zbobudil nebolo ti zle ? alebo tak ? poprpiade mi napis zaciatok prisiel si tam mal si nervi a potom ze ako vlastne ked si si lahol do toho oneho stolu ci co to je tak dali na teba nieco napr tie chujovini aby ti videli tep ?

Infi

tak vcera som sa konecne dockal operacie. Prisiel som na oddelenie rano o pol 7.O peracia prebehla bez problemov na sale som sa nadychal kyslika zatocila sa mi troska hlava a uz som si nic nepamatal. Zobudil som sa okolo 11 na to kao ma priviezli na izbu pozdravil som sa so spoluleziacmi a zase som zaspal. Znovu som vstal az okolo 14 to uz bolo vsetko ok akorat to ze som nemohol chodit a v takomto teple lezat az do vecera neni nic moc. Vecer okolo 20 dosiel lekar na vizitu opytal som sa ze ci ma uz pustia domov povedal ze nie a zachvilu sa vratil ze ked chcem tak mozem ist domvo ze nacierno bez papierov tak som vecer okolo 20 po 4 infuzkach zavolal rodicov na odvoz vybrali mi kanylu a uz aj som isiel domov. Chodenie nie je moc prijemne ale pomaly si zvykam. Dufam ze cim skorej budem ok nech si mozem uzit prve dni vodicaku :). Ak niekto ma otazky ohladom operacie pripadne stavu po rad odpoviem :)

arnold03

dobrý deň,
mal som zúženú predkožku mechanickým precvičovaním som nadobudol že v stave erekcie prevlečiem predkožku za žaluď ale penis pokrýva len pôvodná koža bez predkožky pretože mám asi krátku uzdičku ... dá sa uzdička natiahnuť aj neakým predcičovaním alebo masťami ?

GhOsT

neboj :D hoci sa bojim ale je to take te konecne za sebou uy len tyzden :D
LEn som sa chcel este nieco spitat hey oni mi daju liek na ukludnenie ? nie ? lebo my kamso hovoril ze on bol na slepom creve a tam mi pichli do riti na ukludnenie alebo nieco take aby sa nezobudil cey operaciu :)
Ja sa nebojim lebo viem ze pridem o 8:00 napr a domov som uy o 20:00 a tak :)

andiy5453

Prosím Vás. Ak chcem riesit krátku uzdicku (mozno pripadne aj ciastocnu obriezku- ale to radsej nie), treba to riesit cez obvodneho lekára? Treba od neho nejake papiere, resp. kontakt s ním?
Výmenne lístky sú vraj zrusene, ale neviem ako to je pri tomto.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Fimoza nutna obriezka? - Fórum - ZDRAVIE.sk