Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zubne pasty s bieliacim účinkom

system

ja som pouzival bieliacu pastu Rembrandt plus, vraj ako jedina obsahuje nejake drobne percento peroxidu a nejaky citro... neviem co co bieli zuby (potom este swissdent su jedne z naj ale Rembrandt stoji 13 € a swissdent asi 16) a nevybielilo mi to ani prd. tie pasty su urcene hlavne na to, ze ak si zuby vybielis bieliacimi pasikmy, alebo riadne bielenie u zubara, tak tie pasty ti predlzia ucinok bielenia, ze po bieleni ti nezozltnu o pol roka, ale ak budes pouzivat bieliace pasty (kvalitne) tak ri vydrzia biele aj rok. ;)

veves

nie neda.... reklami su na dva typy past:prvy su na prevenciu kazu a pod. kde dlhodobym a poriadnym cistenim mozes dosiahnut aj belsie zuby. druhy typ su tie ,,komercne,, kde vystupuje krasna baba ktora si vie zabezpecit chlapa na stahovanie nabytku... mam odskusane vsetky tieto pasty kore pomozu po prvom tyzdni a je to blbost.
pasta je modra, cize ked si umyvas zuby vyzeraju modro, tmavo a ked si vyplachnes tak ovsem ze su neni tmave tak to posobi akoze su belsie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zubne pasty s bieliacim účinkom - Fórum - ZDRAVIE.sk