HENNA (leto) prosim poraďte

Príspevok v téme: HENNA (leto) prosim poraďte
Janka222

Caute,chcela by som sa opytat, ci ma niekto skusenosti s "hennou v lete" ja som si zacala vlasy hennovat dakedy v semtembri minuleho roka, takze neviem ako to je v lete.ked pojdem niekde na kupalisko ,nebude sa mi to v bazene vymyvat? alebo nebudu mi vlasy prilis smrdiet? ak hej, mam prestat hennovat na leto alebo si mam hennovat dalej? nerada by som si prestala hennovat, kedze mam vdaka henne oveeela krajsie vlasy a aj farbu.Aj ich mam ovela zdravsie, dlhsie a menej padaju.Vdaka za info a fakt piiste

Janka222

skus si objenat z predajbylin.sk neutral hennu (cassia) a ta ti vytiahne..cize daj si do caca brun kus neutralnej a mala by byt svetla..ale nezarucujem.A tak skus si dat jednu kocku caca brun a este trocha neutral.prvykrat ti mozno bude malo, tak potom aspon uvidis ze ci dat menej alebo viac.to sa naucim a nezlakni sa,ak ti prvykrat nechyti velmi.alebo ti chyti nie tak ako chces.ked budes castejsie hennovat,tak to bude lepsie

talentmania

Alebo si mam objednat tu brun ta je vraj hneda ale ako hneda ja by som chcela slabo hnedu nie ako horku cokoladu taku az do cierna skor hnedu ako mliecna cokolada neviete mi poradit aky ma asi otien?

talentmania

tam v tom luch tam nemaju ten tizian vsak alebo som ho nevidela?Ta gastanova caca marron ta je taka do hneda?A kolko asi potrebujem ked mam vlasy tak po plecia ale dost riedke?mne tak staci v prasku tak cca 15g henny

Janka222

natalia : Najlepsia henna by bola LUSH.Ta chyta najlepsie,takze si myslim ze aj sediny najlepsie zakryje :))

kajka : kremovu som neskusala.tam su pridane aj nejake latky, co ma chemicka takze od tejto necakaj, ze ti osetri uplne vlasy.od praskovej henny by si mala ovela lepsie vlasy.Ale je pravda, ze zas kremova henna kedze je kuusok chemicka ti chyti lepsie.

Janka222

ahoj.ja mam cervenu.mam tiez dost dlhe vlasy ale dost riedke.na jedno pouzitie mi treba 2 kocky.je to super henna.kamoska pouzivala aj hnedu a vychvalovala si ju

Kajka234

ked si kupim z lush.cz tu tablicku na 6 casti predelenu tak to mi na kolko krat vystaci? mam stredne dlhe vlasy :) a chcela by som hnedu ma niekto skusenost s tou hnedou? :) ja som este nikdy hennu nemala

Kajka234

ked si kupim z lush.cz tu tablicku na 6 casti predelenu tak to mi na kolko krat vystaci? mam stredne dlhe vlasy :) a chcela by som hnedu ma niekto skusenost s tou hnedou? :) ja som este nikdy hennu nemala

Janka222

aano neutral..a objednaj si kolko chces.Ak sa ti bude chciet objednavat stale ked sa ti minie male balenie, co by ti malo vydrzat len na nejake 4 pouzitia..takze to sa uz rozhodni ty :)