muži

Príspevok v téme: muži
laskonka12

ahojte,
píšem si s chlapom cez net nejaký čas. Rozumieme si veľmi dobre, v celku dosť si píšeme, ale stretnúť sa nechce, teda asi. Ja keď som navrhla stretko, tak to uhral do out-u. Nechala som to tak, neriešila, skúsila som to ešte raz, nevyjadril sa k tomu. Nechala som to veľmi dlhý čas tak, ani sme sa poriadne jeden druhému neozývali, pred časom keď sa ozval naznačil vo všeobecnosti, že by som mala chlapov popohnať, lebo je možné, že preto som sama, že niektorí sú takí. tak som mu vysvetlila, že pokiaľ už sa už o to pokúsim, tak to po nejakom čase nechám tak a čakám a keď to nevyjde, tak to nebolo ono, ale stále nedal pokoja s tým, že pokúšať by som sa mala. Ale ja sa naozaj nebudem a to som od neho nechcela nič ako rande, alebo niečo podobné, len sa priateľsky stretnúť a porozprávať sa. Nebaví ma stále to s tými chlapmi nejako hrať. Stalo sa mi to viackrát, akoby sa ma báli či čo (ale je pravda, že sú to také tie hanblivejšie typy), a teraz to nemyslím, len na zoznamovanie cez net, ale aj to reálne. Kamarát mi povie, že sa mi ozve a neozve sa mi, pokiaľ mu nenapíšem sms s nejakou hlúposťou, uplne niečím iným a potom mi volá, či sa nestretneme. Inak by mi asi ani nezavolal sám od seba, pričom viem, že chcel, on vie, že môže. Mužom už vôbec nerozumiem. Ako ich prekuknúť? nechať všetko na nich a čakať?

laskonka12

katka, jasne stručne som išla a zase tento chlap je dostatočne inteligentný a rozumný, aby pochopil aj s okolkami ak by náhodou :). Je to veľmi netypický človek a práve preto ma zaujal, inak by som ho už dávno neriešila, lebo nemám rada také to dlhé vypisovanie, lebo ono aj tak nás to oboch omrzí a budeme sa radšej orientovať na realitu.
anya ja viem, že každý je individuálny, ale prečo ak postrčím tak nič, ak nepostrčím tak mi napíše, že niekto sem tam potrebuje postrčiť a aj inými spôsobmi naznačoval, že by možno aj bol rád, ak by sme sa stretli, resp. sondoval čo a ako, ale na druhej strane nič...

katka...

Ja mam podobny problem, ale ten moj mi vzdy tvrdi, ze sa chce stretnut, len konkretny termin nikde. Aj ked uz nejaky dohodneme, tak to zrusi, ze mu do toho nieco prislo. Ja som sa na rovinu spytala, povedala som si, ze je mi to jedno, ved ked vyjdem ako hlupana, je to cez net a nikdy ho uz neuvidim. :) Tak som mu napisala, nieco v tom zmysle, ze uz mu neverim, ze sa chce stretnut a ze to nechajme tak. O dva dni sam pisal, ci nejdeme von. Aj sme sa stretli, potom pisel hned na druhy den, ze chce dalsie rande. No ale zase je ticho. Ja uz neviem co si mam mysliet. Pisat mu nechcem. Lebo este mam kusok hrdosti v sebe. Ale tak ak sa fakt chces stretnut a on sa k nicomu nema, tak skus mu na rovinu napisat, ze chces ist tam a tam a ci by nesiel s tebou. Na chlapa netreba ist okolkami, lebo to nepochopi. Treba jasne a strucne.

Anaya

LASKONKA ---Podľa mňa je to asi takto: sú chlapi, ktorí nemajú radi, keď ich ženy uháňajú a sú chlapi, ktorí potrebujú trošku postrčiť. No a my už len musíme odhadnúť, ktorí sú ktorí :-).....A ja som to doteraz vždy urobila opačne - popohnala som toho, ktorý to neznášal a dávala si načas pri tom, ktorý potreboval postrčiť....takže sorry, ja ti asi nepomôžem :-)