priatel mi neverí že som bola panna

fanaj

ja som takisto nekrvacala ani ma nic nebolelo ale veril mi..milovali sme sa po troch rokoch chodenia takze vie aka som a neriešili sme to.

čik

Totižto, on asi o tom veľa nevie, lebo mi asi po troch alebo štyroch mesiacoch čo sme spolu povedal,že je panic :) tak asi mu na tom záležalo trochu aby bola aj jeho prvá panna. No čo viem mal predo mnou dosť báb.

janekMY33

A strkal to spravne???Alebo ma tak tenkeho ze to nepretrhol?Ale nie Niektore zeny nemusia mat panensku blanku alebo mozu o nu doist v dectve ked spradne alebo pri neakom cviceny

lost

No ja by som mu to vratil tak, ze na com mu extremne zalezi, chladnokrvne by som zdelil "ale chod milacik, toto ti neuverim"

a potom o par dni na to (nech sa chalanisko TRAPI AKO PES!!!!!) povedal, hold - 1:1.

Inner

Mala by si mu jasne povedat, ze nieco take sa ta velmi dotklo, predovsetkym to, ze v takej citlivej veci ti neveri. Nenechavaj si to len pre seba. A ako bolo pisane nizsie, krvacanie a bolesti nema kazda.

Heinz-Klátil

Tak niektorým chalanom na tom záleží či je holka panna. A keby mu v takomto niečom klamala tak je to **** (teba sa to ale netýka)