Stratil som lasku

Príspevok v téme: Stratil som lasku
Trenko

Všeobecne známa, čakajúca na nás všetkých, čo na nás čaká, čo si pre nás chystá a čo nám ukáže? Myslíte si, že život po živote je krajší? Lepší? Bez bolesti? Bez bolesti dávanej z lásky? Existuje tam vôbec niečo také ako láska? Láska, ktorá nebolí? Jej stratou som totiž stratil pojem niečoho takého ako je ŽIVOT. Zomrieť a eštea ťažšie je umierať... Je niekto kto zvládol povstať ešte na nohy? :(

Tomas12345

Zuzana209 :

Presne tak ako píšeš, len život s Bohom má ten skutočný a jedinečný zmysel tu na Zemi. Len Boh ti môže poskytnúť trvalé štastie tu na Zemi , a i po skončení tohto života.

Zuzana209

Ahoj Jarko,
áno - život má zmysel a ty si veľmi dôležitý človiečik. Si drahý a veľmi milovaný - aj keď to možno necitíš - milovaný Bohom, Pánom Ježišom.
Píšem ti len to, čo som sama zažila - ja som dlhé roky bola neveriaca a predtým som chodila síce do kostola ale nudilo ma to. Až po dlhých rokoch som sa zo zúfalstva rozhodla skúsiť to znova s Bohom, lebo na moju situáciu nič iné nezaberalo...Môžem ti dosvedčiť podľa mojej skúsenosti, že hľadať Boha, volať k Nemu, zmieriť sa s Ním - to jest uznať svoje chyby a v srdci ich skutočne oľutovať, čítať Písmo, premýšlať o BOhu - toto všetko má ZMYSEL! Keď som to začala úprimne robiť tak som pocítila ako sa ma Boh dotkol - dal mi poznať, že je ŽIVÝ a vie o mne. Začal mi reálne pomáhať v živote, a stále mi dáva najavo, aby som sa ničoho nebála lebo ma velmi MILUJE. On vie o všetkých chybách v človeku, nie je potrebné od Neho utekať - práve naopak - On čaká kedy sa človek rozbehne k Nemu. Pochopila som, že je rozdiel, lmedzi lenchodením do kostola a skutočným vzťahom s Bohom. On je skutočný Priateľ tvojej duše a veľmi túži po tom aby si celýdeň prežíval s Ním...

Čo sa týka otázky - aký je život po živote - odporúčam pozrieť si sériu Sid Roth na youtube.
Veľmi pekné svedectvo napr.:
www.youtube.com

Ak sa chceš Boha niečo opýtať a máš pocit, že nepočuješ žiadnu odpoveď odporúčam, po tom čo Ho poprosíš o odpoveď, vygenerovať si náhodný verš z Písma, ktorý ti môže odpovedať priamo na tvoju otázku:
dailyverses.net

Ak vieš po anglicky a chceš mať s Bohom osobný vzťah odporúčam tiež:
search.stillsmallvoicetriage.org

www.heartdwellers.org

Jaro1991

Ako sa masmas dnes po osmichpraci rokoch bysom mama zaujimalo pretoze ja zazivamsom denne uplne rovnaku uzkost aku tu opisujes...

ta3

Trenko,
pravdaze kazde sklamanie v laske boli, nastastie casom to vzdy preboli a my mozeme s nadejou opat hladiet do buducnosti, ona tou pravou urcite nebola lebo keby bola, urcite by ste sa neboli nerozisli, ked sa pytas, ci este niekto dokazal opat povstat na nohy, tak Ti poviem, ze ja som povstala a to velakrat a urcite su takych miliardy, ked to dokazali tolki pred Tebou, dokazes to aj Ty, oko vravi aj 2bodka, svet rozchodom naozaj nekonci

2bodka

Nezostanes sam, iba ak sa sam tak rozhodnes. A takymto uvazovanim k tomu nemas daleko. Otvor uz oci konecne a uvedom si, ze su na svete horsie veci.
A uz sa nelutuj! Zavri za tym dvere a konecne sa sustred na buducnost. Nie je to koniec sveta.
Najdi si nejaky konicek a naplno sa mu venuj.

Trenko

Čo mám robiť keď jej strata je priveľká, čo ak ona tou pravou bola, čo ak sa už nikdy nevráti? Čo ak ostanem sám? :( čo mám robiť, prosím. :( Samé otázky, len samé otázky. :(

Trenko

Vysvetli mi prečo druhému človeku má iný, lásku dopriať, a neustále ju milovať i keď vie, že s nou už nemôže byť? :( Mám žiť v ilúziach, či radšej všetko už zahodiť? :(

2bodka

Ja som kazdym rozchodom trpela ale nakoniec sa ukazalo, ze vzdy za tym prislo nieco lepsie, krajsie :) a za kazdym to platilo, takze pri poctoch svojich priatelov sa tesim, lebo ten posledny bude mat urcite svatoziaru na hlave :D