Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Stratil som lasku

Príspevok v téme: Stratil som lasku
Trenko

Všeobecne známa, čakajúca na nás všetkých, čo na nás čaká, čo si pre nás chystá a čo nám ukáže? Myslíte si, že život po živote je krajší? Lepší? Bez bolesti? Bez bolesti dávanej z lásky? Existuje tam vôbec niečo také ako láska? Láska, ktorá nebolí? Jej stratou som totiž stratil pojem niečoho takého ako je ŽIVOT. Zomrieť a eštea ťažšie je umierať... Je niekto kto zvládol povstať ešte na nohy? :(

ta3

Trenko,
pravdaze kazde sklamanie v laske boli, nastastie casom to vzdy preboli a my mozeme s nadejou opat hladiet do buducnosti, ona tou pravou urcite nebola lebo keby bola, urcite by ste sa neboli nerozisli, ked sa pytas, ci este niekto dokazal opat povstat na nohy, tak Ti poviem, ze ja som povstala a to velakrat a urcite su takych miliardy, ked to dokazali tolki pred Tebou, dokazes to aj Ty, oko vravi aj 2bodka, svet rozchodom naozaj nekonci

2bodka

Nezostanes sam, iba ak sa sam tak rozhodnes. A takymto uvazovanim k tomu nemas daleko. Otvor uz oci konecne a uvedom si, ze su na svete horsie veci.
A uz sa nelutuj! Zavri za tym dvere a konecne sa sustred na buducnost. Nie je to koniec sveta.
Najdi si nejaky konicek a naplno sa mu venuj.

Trenko

Čo mám robiť keď jej strata je priveľká, čo ak ona tou pravou bola, čo ak sa už nikdy nevráti? Čo ak ostanem sám? :( čo mám robiť, prosím. :( Samé otázky, len samé otázky. :(

Trenko

Vysvetli mi prečo druhému človeku má iný, lásku dopriať, a neustále ju milovať i keď vie, že s nou už nemôže byť? :( Mám žiť v ilúziach, či radšej všetko už zahodiť? :(

2bodka

Ja som kazdym rozchodom trpela ale nakoniec sa ukazalo, ze vzdy za tym prislo nieco lepsie, krajsie :) a za kazdym to platilo, takze pri poctoch svojich priatelov sa tesim, lebo ten posledny bude mat urcite svatoziaru na hlave :D

2bodka

Na to, aby sa clovek vyrovnal so sklamanim ti lieky nepomozu. Nemozes sa nad tym takto zamyslat, aj ked viem, ze je to prirodzene. Zivot nekonci jednym rozchodom. Bud rad, ze zije. A ak bude stastna s niekym inym, mal by si jej to dopriat, ked ju tak velmi milujes. Ta prava este len pride, uvidis :)

Trenko

Žiť ho ale pre mňa, ako človeka, je veľmi ťažké. Ťažko dokážem niesť a uvedomovať si, že je vlásky hladieť už nebudem, že jej pohľad na mňa nebude uprený, neprehovorí či sa so mnou nestretne. Dávnejšie som mal depresie, ktoré neustále aj mám, na odporúčanie psychológa som začal brať stimuloton, no jeho efekt je akurát zmena vo všetkom k horšiemu, ja už nevládzem. :(

2bodka

Vies kolko krat som ja stratia cloveka, ktoreho som povazovala za toho osudoveho? :)

Strata lasky je tazka, nastastie lasku spozna clovek v zivote vela krat.

Ja som sa uz zlakla, ze ti zomrela manzelka/priatelka.

Hlavu hore, nerozmyslaj nad tym, co bude po smrti, rozmyslaj nad tym ako zit!

Vela ludi bojuje o zivot v nemocnici, oni maju pravo rozmyslat, co pride ked to pride. Ty mas zivot pred sebou, tak ho zi!

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Stratil som lasku - Fórum - ZDRAVIE.sk