Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strach z prace?

Príspevok v téme: Strach z prace?
makarona

Ahojte. Mojim problemom je, ze si vobec neverim..Chcela by som si najst brigadu,aby som si trosku financne vypomohla, ale stale mam pocit, ze ziadnu pracu by som nezvladla..Casto ma trapi predstava, co so mnou vobec bude, ked sa budem musiet uzivit..Prace typu pomoc v kuchyni nezvladam, pracovat s ludmi sa tiez bojim..Strasne sa bojim novych veci. Som strasne nesamostatna, vzdy sa spolieham na niekoho ineho, lebo samej sebe nedoverujem :((..Prosim, ak mate niekto podobny problem, alebo viete poradit, ako to prekonat, budem len rada. Dakujem.

lenulik6

Clarii, ahoj .... no ano ja v seba neverim . . . ze by som to zvladla . . . asi aj jedna zla skusenost ze z jednej prace ma vyhodili. Ale tak to si priznam ze bola aj moja vina. Teraz som druhy mesiac bez prace a predtym som bola asi tri roky bez roboty vkuse . Moj najvacsi problem asi ....... Ale zijem normalny zivot ako kazdy.

Clarii

Tiež som sa tu našla, chcela by som vedieť ako sa darí Lenore po tých 6 rokoch, vo všetkom čo písala ako keby som seba čítala :)

Lenulik6 a aký máš ty problém? len si nevieš nájsť prácu alebo niečo iné?

makarona

Ano, celkom mam :-)).Ano, bola s nami jedna starsia pani, ktora tam uz robi a ukazala mi to, ale jej to slo tak od ruky a ja som sa s tym trapila..pomahala mi s tym a potom som sa snazila robit vsetko ine, len tie plachty nie :)). Mne to slo tiez pomaly ://. le preto, ze som sa snazila byt dosledna..ale ked vidim, ze to oni flakaju, tak ja tiez, nech potom na mna nemusia cakat. Nastastie, dnes sme sa nemuseli ponahlat, ale keby bola objednana chatka a musime ju do istej doby spravit, to by som sa zblaznila :(.

Lenora

To som rada, Makarona, že máš dobrý pocit. :-) Takže ti názorne ukázali, ako sa navliekajú plachty? Ja som to tiež občas v jednom Domove robila, ale tam to robili tak, že na rohoch robili uzly a ja som na to nemala silu zaväzovať ich, nešlo mi to, tak buď to za mňa urobili alebo som to nechala bez uzlov. A tiež tie froté naťahovacie plachty - no tie som tiež nemala silu naťahovať, ja som sa pri tom tak zapotila a ešte sa mi to aj nepodarilo, vždy mi museli pomáhať. Keby som takto robila niekde v hoteli ako zamestnaná, tak ma určite vyhodia. Nehovoriac o tom, že to treba robiť rýchlo. Rýchla práca mi nejde, všetko robím pomaly. :-(

makarona

Lenora - no, to je pravda, ze pri tychto druhoch prace je velke riziko podvodu, preto som nikdy nepristala na nieco, kde odo mna ziadali peniaze. Tato vypomoc v e-shope to bolo naozaj o velkom stasti pre mna, nikdy by ma nenapadlo, ze nieco podobne budem niekedy robit. Nie, telefonicky nevybavujem a opat zhoda :)). Tiez som strasne nervozna, ked s niekym mam telefonovat..Nechapem tomu..Ale dala som si za ciel, ze sa budem prekonavat.

No a teraz trosku ku dnesnemu prvemu upratovaciemu dnu :-). Rano som bola dost v strese, ze ci to bol dobry napad..Ale hned ako sme tam dosli, tak nas privital pohodovy, vesely kolektiv a cast mojej nervozity hned opadla :-). Horsie to bolo uz pri praci..Nikdy som nevedela navliekat plachtu..A dnes som bola prinutena :-D. Zozaciatku som nevedela, co mam robit..Ale uz po 3. chatke to bolo v pohode..Zajtra ideme zas, tak snad to bude zas o nieco lepsie. Ale tesi ma ten pocit, ze nieco robim a trosku si privyrobim :).

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Strach z prace? - Fórum - ZDRAVIE.sk