Minerva - zodpovedá kvalita cene??

Príspevok v téme: Minerva - zodpovedá kvalita cene??
kvietocek20

Ahojte.. lekárka mi predpísala Minervu.. s HAK este len zacinam a zacnem ju brat o 2tyzdne. vsimla som si vsak, ze je dost lacna oproti ostatnym (kamosky beru taku za 10eur a ta stoji okolo 7), tak ci kvalita zodpoveda cene, alebo to zavisi aj od vyrobcu?? a chcem sa spytat tiez, ci sa vam zmenila vaha po uzivani, ci vam narastli prsia a tak...dakujem za odpoved :))

ja :)

Ja tutu antiku beriem vyse troch rokov a som s nou velmi spokojna, nepribrala som ani kilo, krasne mi upravila cyklus aj bolesti. Tiez som pocula, ze je vysokohormonalna - chcela som miesto nej nejaku alternativu, ale lekar mi povedal ze ked mi vyhovuje nieje dovod preco by som ju mala menit, keby mi dal nejaku slabsiu, mohla by som mat z nej este väcsie problemy... A ked sa uz hovori o skodlivosti hak, myslim si ze kazda skodi rovnako, tak je na kazdej zene ako sa rozhodne

kvietocek20

preboha! ja nechcem pribrat!!! ja som spokojna so svojou vahou :( a zato ze neobsahuju estrogeny su rovnako ucinne??

kvietocek20

a este nieco.. citala som, ze z HAK sa pribera preto, lebo obsahuje estrogen, ktory je zodpovedny za zadrziavanie vody v tele... a minerva ako teraz citam, tiez tento hormon obsahuje... su antikoncepcne tabletky, ktore tento hormon neobsahuju???

kvietocek20

aham, okej dakujem :) tak ja si to necham este prejst hlavou a popripade na dalsi tyzden si spravim vyletik za doktorkou :)

jankaaaaaaaaa

predtym nez som zacala brat hak soms i vsetko pozistovala aby som vedela co a ako, lebo dnes vela lekarov predpisuje lieky nie podla toho co sa akej zene hodi, ale podla toho z akej farmaceutickej firmy im co ponuknu za predpisany liek

kvietocek20

preboha to kto tomu vymysla nazvy?? :D no okej, dakujem za radu.. si nejaka zbehla v tomto smere. :) si farmaceutka, ci len velmi dobre scitana ???:)