... som v soku !!!!!

Príspevok v téme: ... som v soku !!!!!
blondula

predstavte si,dnes som ostala v soku,lebo som sa rozpravala po telefone s jednou "vesticou",dobrou priatelkou mojej priatelky,ze ma necaka dobry zivot s mojim terajsim priatelom a ze sa rozideme :-( mojej priatelke velmi ta "vestica" pomohla a mi povedala,ze ak chcem,nech jej dam fotku a ona mi povie co ma najblizsie caka.a teraz nieco taketo !!! musim povedat,ze mame spolocneho synceka a zivot s nim nebol vzdy lahky,hlavne kvoli jeho neznesitelnej ziarlivosti :-( teraz je mimo Slovenska.... co by ste robili VY ????

blondula

ta3.... ja som to zobrala jako zart :DDD jasne ze clovek moze spoznat lasku aj v 50tke :D ... ale ja nikoho hladat nejdem,zostanem pri tom mojom :P

blondula

Slobodna... uz to nejako neriesim a uvidime,ci nam "osud" dopraje alebo nie :D lebo som nieco citala v teme "je sanca" tak uz asi uz tu sancu nemam spoznat niekoho noveho kedze mam 30 :DDD ale musim povedat,ak sa trosku nezmeni,tak to fakt nema zmysel,lebo nemam za potreby zivot travit len hadanim a udobrovanim sa !!!

Slobodna

A prečo si z toho až tak v šoku? Podľa mňa si to podvedome aj očakávala a hádam si si nemyslela, že s ním budeš do konca života. Ľudia sa rozchádzajú. To čo ti povie veštica ešte nemusí byť pravda, ono vždy ten osud záleží od teba. Netreba mať príliš veľké očakávania, jednoducho si užívať to čo je tu a teraz, to čo príde potom budeš riešiť, keď to nastane.

sweater

presne toto je to, mozno to nieje vzdy ruzove ale si spokojna s stastna vo svojom zivote, ale tym ze ti nejaka babizna povie ze to cele zle dopadne, zacnes pochybovat, zacnes sa podla toho spravat, cize sa ti moze stat ze to vsetko znicis nevedomky nechtiac sama, pretoze niekto povedal ze to tak nema byt... preto k vestici nechodim a ani nikdy neplanujem, rozhodujem sa sam, niektore rozhodnutia su spravne ine nie, a o tom to ma byt, v osud neverim, a neverim ani ze niekto dokaze citat buducnost ako knizku...

blondula

ta3 .... hej citavam tu na fore a aj do tejto spomenutej temy som chcela napisat nieco.aj moj otec bol velmi ziarlivy,ale je uz vyse 9 mesiacov po smrti.... :-(

ta3

ja si myslim, ze nakoniec vestica povedala pravdu, ved sama vravis, ze zivot s nim nie je lahky najma koli jeho neznesitelnej ziarlivosti, to hovori same za seba, na to netreba ani vesticu, ak je priatel fakt chorobne ziarlivy, nebudes s nim stastna a nakoniec sa rozidete, ak nazeras sem, aj na tomto fore sa popisalo vela o ziarlivosti, so ziarlivcom maloktora vydrzi a ak, je to chudera, ktora sa boji samoty a radsej sa necha trapit ziarlivym partnerom, nez by sa rozviedla, napokon vestica Ti aspon otvorila oci, kedze Ty si podcenila jeho ziarlivost a co by si mala robit?, citovo sa neviaz na priatela a dobre si rozmysli, ci chces s nim spolocny zivot a viac deti

Annika1987

blondula, ty si urcujes svoj zivot, ako pojde dalej, preto nech ti kto chce hovori co chce, ty si to aj tak zariadis po svojom. Zalezi len na tvojom mysleni.