Preco so mnou nechce travit viac casu?

Príspevok v téme: Preco so mnou nechce travit viac casu?
karma

ahojte to som znova ja zmätena KARMA chcela by som sa vas spytat ci je normalne ked so mnou moj este stale priatel ocividne nechce travit cas? ako som na to prisla? pozrite v juli budeme spolu rok (17-teho) a on napriek krizam ktore sme prekonali tvrdi ako ma miluje a podobne ale nedokazuje mi to cely tyzden nie sme spolu lebo je v robote a aj ja som zacala pracovat no ja by som si na neho cas aj nasla hoci by to bolo narocnejsie kedze ja nemam pracu od 8-16 ale moj pracovny cas je dost neurcity podla vysledkov v dany den no on mi nijako nenavrhuje aby sme spolu nieco podnikli aspon na par hodin si sli niekam sadnut alebo proste boli spolu :-/

je to tak moc ked s nim chcem byt trosku viac??? ja to nechapem kedysi sme boli spolu omnoho viacej teraz mi sice vravi ako mu velmi chybam ale nevidno to priklad aj dnes sme mali byt spolu ale on pojde radsej ku kamaratovi nez by prisiel ku mne lezie mi to na nervy lebo neviem co si mam o tom mysliet viete problem je ze to neurobil prvy krat uz viacero krat som sa ho pytala ake ma plany na vikend a taak a on mi vzdy povie ale idem ku kamaratovi a podobne

myslite ze to prehanam? viete ja nechcem byt taka frajerka co zakazuje stretavat sa s kamaratmi som rada ze je s nimi ma dobrych kamaratov (väcsinu) ale chcem aby bol aj so mnou aby som aj ja pre neho nieco znamenala viete musim sa delit o jeho srdce s jeho zaujmami kamaratmi a potom mozno zostane aj trochu lasky pre mna viete boli sme spolu naposledy minuly vikend sobotu nedelu a koniec....som z toho taka smutna a najmä tiez preto lebo sme mali v poslednej dobe dost velke problemy a vyzerali sme na rozchod no dali sme si este sancu a vyzera to s nami celkom slubne pretoze sa uz tolko nehadame ale nechcem byt dievca na vikend viete chcem tak vela ked chcem aby moj priatel so mnou chcel travit cas aby o mna trosku bojoval a ukazal mi ze o mna stale stoji a ze mu nejde len o sex???

viete citim sa dost mizerne uz tak dlho ze niekedy uz vazne nevladzem je mi stale smutno

prosiiim poradte mi preco je takyto a co mam robit alebo zmenit aby chcel byt viacej so mnou a aby som bola pre neho viac nez zaujmy a priatelia???
prosim vas poradte mi dakujem

milacik1993

Ahoj Karma,nepomoze ti to ked mu to povies,nepomoze ti ani ked mu to nepovies,je to celkom zbytocne,pokym sa on neuvedomi nemas najmensiu sancu,iba snim vyvolas hadku, ja osm natom podobne lenze my sme psolu kazdy den,lenze pocita kazdu minutu a sm espolu tak ledva 2h,potom mi povie ze je unaveny,a hned neto mu zavola kamarat ze ci nejde k nemu a hned uteka,ked poviem ze ci dame sex hned unaveny nie je je to zbytocne,budes iba za kravu presna jak ja,lenze on si neuvedomuje ze ked mu to dovolim vie ze budem nasrata, ked mu to nedovolim je to zbytcone lebo aj tak budem nasrata ale uroby si po svojom aj tak tam pojde,moj nazor je nulovy,proste mu iba povedz\"AK TI NA MNE NEZAEZI A NECHCES BYT SOMNOU TAK NEMA ZMYSEL TO NATAHOVAT\" ale najprv ho skus trochu rozkazat ze nech tam nejde,ze stes byt snim aj ty a nie len kamarati,spitaj sa ho ci su mu prednejsi oni alebo ty..viac ti neporadim lebo ja som strasne ziarliva a on tiez a to je kombinacia jak dvaja vrahovia v jednej miestnosti :D drzim palce nech i to vide tak ako chces :)

ta3

Karma, no to som velmi rada, ze si dala na nase rady a potom daj vediet, ci potom, ked mu to povie, bude travit viac casu s Tebou, ja ocakavam, ze hej, tak drzim palce

karma

ahoj ta3 chcem ti ako aj ostatnym velmi pekne podakovat za nazory a najviac asi za ten tvoj pretoze viem ze mas pravdu spravam sa detinsky ked mi nieco vadi a nepoviem mu to....mate pravdu komunikacia je velmi dolezita a nemam sa coho bat ved oj ja predsa od neho ocakavam ze bude ku mne uprimny a povie mi vsetko co ho trapi tak nerozumiem preco mne to robi problem no vdaka vam a vasim radam som ziskala nadhlad a slubujem vam ze dam na vase rady moc si cenim vasu pomoc dakujem

ta3

Karma, zaklad kazdeho vztahu je komunikacia, ako hovori aj Maros, no kto sa boji, nech nechodi do hory, on je mlady, neskuseny a Ty sa bojis s nim hovorit o tom, ze chces s nim travit viac casu, nememu dietatu ani vlastna matka nerozumie, niektorym muzom to treba otvorene povedat, muzi mnoho veci vnimaju inak ako zeny, ale na to mame dar reci, aby sme povedali co by sme chceli alebo co nas trapi, za daneho stavu sa necuduj, ze je to tak ako to je, tiez je chyba, ze sa nechavas ovplyvnovat zlymi skusenostami z minulych vztahov, toto je predsa kvalitativne celkom odlisny, vztah, ako tie predosle, preco hned negativne myslienky?, inak mas cerveny bod za to, ze akceptujes, ze ma aj kamaratov a ze obcas chce aj s nimi travit cas, to je chvalitebne, ale preboha zahod hlupy strach a komunikuj s nim

Tessy06

toto som zažila pri bývalom, tiež sme boli spolu ani nie rok..ked som sa ho na to spýtala, najprv sa dlho nevedel vyjadriť a potom mi povedal, že nevie čo chce...snažila som sa to pochopiť, ale bolo to tak demotivujuce, že som už viac nemala chuť sa o niečo vo vzťahu snažiť..ešte nejaký čas sme boli v kontakte a potom koniec

karma

tak co mam robit ako mu to mam naznacit ked sa mu to bojim povedat priamo? som z toho uz fakt zufala a potrebujem ho mat pri sebe vies prezila som teraz dost narocne obdobie mam za sebou maturity a prijmacky na vysku no on nestal pri mne skor vtedy tesne pred mojimi prijmackami sme sa skoro rozisli a vtedy som ho najviac potrebovala :-/ a stale ho potrebujem