Seborea

Príspevok v téme: Seborea
micky

Dobrý deň,
už asi od puberty ma trápia fľaky pri nose,ktoré sčerveňajú a koža sa neustále šúpe.Po návšteve istého homeopata a užívaní fytoterapeutických liekov som schudol asi 13 kg a fľaky sa mi ešte viac zväčšili / bol v tom, že to ke Candidóza v hrubom čreve /.Keďže pracujem s ľuďmi nie je to 2x príjemné a tak som navštíívil odborného lekára, ktorý stanovil diagnózu : seborea.Dal som si urobiť aj gastroskopiu / helikobakter negatívny /Momentálne čakám na výsledok mikologického vyšetrenia.Vie mi niekto poradiť ako zmierniť sčervenanie kože?Momentálne beriem kortikoid Afloderm.Ďakujem za radu.

nyk

Skuste sampon s disulfidom selenia. Dostat v beznom obchode, Elsev-Selenium S. Pouzil som iba na hlavu, bez dlheho posobenia, a zmizlo vsade.

RNG

demodex foliculorum je mikroskopicky parazit, roztoc, ktory zije prakticky u kazdeho v kozi. Ked ich je privela, sposobuju rozne problemy, od seborhey cez acne, napuchnuter ocne viecka az po rozaceu.
Ked nie priamo, tak tym, ze roznasaju rozne bakterie, napr bacillus oleronius a propionibacterium acnes a ine.

friduca

Seborea ma trapila 24 rokov-tu su moje rady: na vlasy sampon dercos od vichy na suche lupiny; na plet krem biotherm-biopur pore reducer na obmedzenie tvorby mazu;navsteva dentalnej hygienicky-odstranenie zubneho kamena a cistenie zubov solo kefkou-odstranenie povlaku a krvacania dasien-zlepsil sa mi stav o 100 %;ziadny stres. Predtym som si na postihnute miesta davala v tenkej vrstve detske kremy proti zapareninam.

house

Aj tak som presvedceny , ze vsetky choroby vratane koznych sposobuju virusy, aj rakovinu.Mozno ze v budocnosti sa bude aj niektorym koznym
ako aj rakovine predchadzat ockovanim.