Chýba mi pocit lásky a skutočného sťastia

Príspevok v téme: Chýba mi pocit lásky a skutočného sťastia
Sabina_love

Chýba mi láska ,chýba mi človek ktorý by mi naozaj rozumel. Cítim sa hrozne sama. V poslednom čase o mna javil záujem niekto,kto by naozaj stál za to. Lenže ten človek sa v novembri rozišiel po 7 rokoch so svojou priatelkou a vyjadril sa tak,že sa nechce teraz viazať a nikomu nič slubovať.Začínam pociťovat aké to je, ked je človek nešťastne zalúbený. Ja mám za sebou tiež jeden nevydarený vzťah a niekedy skutočne pochybujem , či sa raz v mojom živote objaví naozaj láska ktorá vydrží, taká taá osudová ...... Je mi mizerne,navyše ani nemám s kým ísť von,teraz sú kamošky so svojimi priatelmi a spolužiačky z VS sa z intrákov rozprchli na opačné konce Sr ..
:-(( Asi takto mi je ....

ShaulaThalit

Neblbni. Jeden chlap ta predsa nemoze rozhodit. Ono, muzi vycitia, ked zena zamerne a cielene niekoho hlada, lebo nechce byt sama, citi sa sama, je zufala, hrozne nestastna a nejavia o nu ziaden zaujem, akurat tak sexualny, ak je pre nich pouzitelna... dalsia vec je ta, ze vztah - plnohodnotny nedokaze mat nikto, kto sa nenaucil zit sam so sebou. Tak sa daj dokopy, a laska si ta najde, nech si kdekolvek - ver mi :-P

sureves

ty mas aspon kamosky, ja nemam s kym ist von vobec...:)...a ten chlap...neprestavaj si verit, pomahaj mu sa z toho predchadzajuceho vztahu dostat aj ked nebude javit zaujem pokracuj....pokial ti priamo nepovie ze s tebou nic nechce mat....ak sa mu budes venovat, rychlejsie zabudne na minulost a vsimne si teba....