Zlášty vzťah, zvláštni partneri

Príspevok v téme: Zlášty vzťah, zvláštni partneri
PalickazKE

ahojte, s priateľom sme spolu už dlho, skoro šesť rokov, veľmi sa ľúbime a už padla aj reč o svadbe. Ja mám 22 on 24. Obaja sme takí trochu nesociálni. Ja mám tak jednu-dve kamarátky a jeho a on len kolegov v práci, s ktorými ale nerád chodí von a ja taktiež nerada chodím do spoločnosti, radšej si zašportujem alebo som s ním. Za ten čas ma podviedol a aj ja jeho a po takej skúsenosti sme si sľúbili, že už si radšej vždy hneď všetko povieme na začiatku. V poslednom čase ale začal vymýšľať, že chce kamarátku (totiž ja som mu raz nevrhla, či by sme neskúsili sex do trojky, ale potom som si to rozmyslela), tak som mu povedala, že ak mu nestačím, nech si niekoho nájde a ja celkom aj rada žiarlim, keď sa páči ženám, ale začal sa stretávať s malými žabami, tak sedemnásťročnými, mne to v podstate nevadí, ale nie je mi to príliš príjemné, tak ako som si predstavovala... už som mu to aj hovorila, ale on stále tvrdí, že nemá s kým ísť von, že on veľké partie nemusí a tak....., sme spolu teraz menej, lebo jednak nebývmae v rovnakom meste a on robí aj víkendy ako kedy a ja pracujem na dve zmeny. Preto mám problém v prvom rade sama so sebou: na jednej strane som mu dovolila stretávať sa s kým chce, nech má kamarátok koľko chce, na druhej strane sa sama presviedčam, že to nič nie je, ale pritom ma to neuveriteľne zožiera. ja skutočne neviem už čo mám robiť, veď som psycho, čo mu mám na to povedať? alebo si mám naozaj len zvyknúť? viem, že by ma nepodviedol, ale na čo sú mu tie mladé žaby??

anikam

je to cele tym, ze ste zacali skoro spolu chodit, mozno, keby ste sa zoznamili teraz - on 24, ty 22, tak mu nebude udierat semeno na mozog. Myslim, ze chlapec si potrebuje este uzit a ty mu bud odpustis, alebo pojdes o dom dalej

čerešňa

Fúha, tak toto sú iné perly ktoré si tu použila....a ja že si už väčšie hlúposti na tomto fóre ani neprečítam a toť, ešte by sa čosi našlo. Dievča prosím Ťa prečítaj si ešte raz čo si napísala a ďúfam, že toto nemyslíš vážne ! :o) :
" pre nás sú iné závažné veci kvôli ktorým by sme sa rozišli a nie preto, že sme sa podviedli, to sa stáva vo veľa vzťahoch a hneď sa nerozídu " alebo:
" sex v trojke... a to nie je normálne? "
" každý nemá tú prioritu, že podvediem ťa a rozídem sa s tebou..."
silaaa :o)

User_37597

a pisem ze vsak berem kazde tvoje slovo :)
kazdy ma svoj nazor.ja som ti napisala ten svoj ako to vidim ja a aspon vies ze ake su moje hranice vo vztahu :)
takze vela stastia

User_37597

nie zena konkretne ale ty a on zatial naozaj neviete co chcete.lebo ak by to aspon jeden z vas vedel tak sa snad nepodvediete.preto ti radim ako zena neber si ho aj keby dosiel s prstenom ktory bude mat briliant velky ako slon.ak ti je takto dobre fajn ostan s nim ale urcite si ho neber a sadni si doma a porozmyslaj ake su tvoje hodnoty,hranice a co by si chcela do buducna.

PalickazKE

bibisa, tak po prvé nás samozrejme nepoznáš... pre nás sú iné závažné veci kvôli ktorým by sme sa rozišli anie preto, že sme sa podviedli, to sa stáva vo veľa vzťahoch a hneď sa nerozídu a najmä vtedy, keď som mala 18 a on nejakých 19 :D to bolo len tak čo sa stalo,,, potom som písala, že pomýšľal na sex v trojke... a to nie je normálne? veď aj ja som to chcela, len potom som od toho upustila, že by mi to asi moc príjemné nebolo ;) a ešte okrem toho nevravím, že je to len tak, že sa s nimi chce stretávať, pokiaľ to od neho nepočujem.... takže mne prosto vadí, že či som ozaj mimo z toho, že sa stretáva, lebo JA neviem čo chcem a áno ľúbime sa... píšem, že každý nemá tú prioritu, že podvediem ťa a rozídem sa s tebou...

Nicoll

Ehm,no ja neviem jasne,ze aj ked je clovek vo vztahu tak sa netreba odputavat od kamaratov,od spolocnosti a vysiet na krku partnerovi ale nehnevaj sa na mna je trochu naivne mysliet si,ze tvoj priatel si chodi s tymi babami,ktore asi nepozna dlho a tipujem,ze ich zhana na nemenovanej socialnej sieti:)pokecat pocas dlhych nudnych veceroch o zivote.
Ak ti to vadi tak mu to povedz,nie si povinna znasat nieco co ti prekaza.

User_37597

no zaciatok bol fajn- (s priatelom sme uz skoro 6 rokov)
ale akoze to co nasledovalo (velmi sa lubime) by ma ani tak nezarazalo keby po chvile citania nezistim ze ste jeden druheho podviedli :D
nic v zlom ale to mi pride ako by si si v jednej chvili nasrala do huby hned niekolko krat.ale dobre berem.
potom ste si slibili ze si hned vsetko poviete na zaciatku-to mi vyznelo asi tak ako keby ste si mali povedat jeden druhemu ked budete chciet zas podviest..ale dobre berem aj to
ale ze zacal vymyslat ze chce babu do trojky to mi pride naozaj smiesne ked si mam spojit vetu ---velmi sa lubime dokonca padlo slovo svadba ale zacal vymyslat ze chce sex v trojke :D -----
a stretava sa so 17tkami??no nehnevaj sa ale to je uz je na mna privela.vy dvaja ste tak velmi nezreli na vztah..
neurazaj sa lebo toto nebude jediny kriticky komentar na tvoju temu!
takze moja rada znie ze sa rozidte (lebo tak ci tak k tomu dojde).len tak skus porozmyslat ze co by si spravila keby si ho vezmes a on ti zacne vymyslat ze chces sex v 5tke,zacne chodit so susedovimi holkami von a budete sa podvadzat jedna radost.no sranda ze

PalickazKE

popravde, ak by som o tom nevedela, že ma podvádza, tak mi je to jedno, veď aj ja som ho už podviedla kedysi, ale ja proste nechápem na čo sú mu také decká, má povolanie, kde môže zbaliť hocijakú a nie, on si musí vypisovať cez istú soc. sieť (každý vie o čom je tu reč :D )a následne sa stretávať, asi mi nezostáva nič iné, len mu to znova vysvetliť, že mi to vadí...