Turisticke oblecenie

Príspevok v téme: Turisticke oblecenie
jankaaaaaaaaa

ako sa treba obliekat?
bola som parkrat na turistike a viem ze je najdolezitejsie mat dobru nepremokavu obuv. ale tiez neviem aku si mam kupit, aka je vlastne trekingova?
chodim po tatrach, slovenskom raji, aj narocnejsie trasy.. tak neviem co treba mat. bola som vcera v tatrach , cely cas prsalo, mala som nepremokavu bundu, takze to bolo v pohode, no nohavice a leginy pod nimi mi premokli. neviem ci existuju aj nepremokave nohavice a ci su vobec vhodne na turistiku a clovek sa v tom nebude nadmerne potit?

nikma

sebinomaly prosim ta henta znacka robi iba topanky alebo maju aj oblecenie? ja by som zas potrebovala bundu. alebo na to je zas ina znacka lepsia?

remcike

@sebinomaly práveže toto vôbec nechcem objednávať cez internet, radšej by som bola keby si ich môžeme obaja vyskúšať..

sebinomaly

@remcike dobra znacka turistickych topanok alebo teda topanok do lesa je Lowa Zephyr. Take mam aj ja doma a aj mojej zene som tu znacku kupil, kedze mi velmi vyhovuju. Skus na internete popozerat, maju ich na roznych strankach a v roznych obchodoch

remcike

zdravím, potrebovala by som kúpiť pre mňa a aj pre môjho manžela dobré turistické nepremokavé topánky.. viete mi poradiť nejakú značku, ktorá je fakt kvalitná? na peniazoch nezáleží.. poprípade poradiť kde ich kúpiť, vďaka :)

merceelolo

Tibor to si potom podobny typ ako aj ja. taktiez s manzelkou chodime casto na turistiky a teraz v zime chodime snowboardovat:-):-) fuha, tolko si toho pokupil? super! a ceny maju taktiez v pohode? nemaju aj nejaky e-shop nahodou? my velmi radi nakupujeme cez e-shop, tak preto ma to napadlo:-)

addia

V tom obchode majú dobré veci, môžem to len potvrdiť! Môj manžel má z tade topánky a pochvaľuje si ich! :-)

daviena

@daviena nie nechodi sem, mozem ti to napisat:-)..kupila som mu taku krasnu bundu, ta sa mu aj zide, kedze nema ziadnu poriadnu..potom som mu zobrala ponozky, tie nesmu na Vianoce chybat:-D:-D jeden nozik, kedze tych nikdy nie je dost, ked ide do lesa a nohavice take tmavo modre..snad sa tymto veciam potesi:-):-)

daviena

@vevala ved toto, ze to je na nic mat len flasku v lese a este v takejto zime...neodpisovala som ti dlho, lebo som cakala kedy budem mat cas skocit do toho obchodu a v sobotu som tam bola..mozem sa ti pochvalit, ze som tam kupila mojmu drahemu vsetky darceky:-):-)..bola som stastna ako blcha:-);-)

Tiborrrr

@merceelolo tak trochu patrim, mam rad les a hlavne prirodu:-) A tak isto aj moja manzelka, chodime spolu dost casto na turistiky:-) Co som kupil? No napr. nozik, termosku, bundu, tricko a opasok. Podla mojho nazoru sa oplati ist, dobre veci tam maju