Natiahnuté šlachy v zápestí

Príspevok v téme: Natiahnuté šlachy v zápestí
Icarus

Čaute ludkovia...

Chcel by som sa spýtať ak má niekto nejaké skúsenosti,, ide oto že som pred 3 mesiacmi začal pracovať v novej fyzycky náročnej práci...najprv všetko vpohode a po mesiaci ma začali hrozne bolieť zápestia na oboch rukách, najprv som si myslel že sú to klby no postupom času som prišiel nato že to sú šlachy...Pri normalnych bohyboch rúk to neboli, len ked sa o ruky oprriem alebo zapriem alebo niečo ťahšie dvyhnem tak pocitujem hrozne bolesti...
Viete mi poradiť čo je nato dobre?
Najprv som jedol Arthrostop ked som myslel že su to klby, potom som začal natierať Voltarenom alebo takým krémom na Reumu no nič nezabralo teraz už 2 týždne používam Flektor hojivé náplaste a nič, už som z toho na nervy viete mi niekto poradiť? netreba to dať do dlahy a isť na PNku nech si to oddýchne? pl

Ďakujem moc za vaše rady....Pekný večer...

Ivka 1

Icarus bolo by potrebna kombinacia odpocinku s liecbou aspon cez vikend pripadne predlzeny vikend. Pri zvysenej namahe sa vsak problem s presilenymi slachami vrati spat. Skus hrejivy masazny krem aloe - aplikuje sa na noc a necha sa posobit az do rana. Velmi pekne uvolni a zregeneruje svaly.Mozno to skutocne bude potrebne riesit aj zvnutra.