Botox do vlasov

janushka25

Radšej zainvestovať do brazil keratínu ktorý má dlhodobý efekt, ako do tohto..nejako sa mi to vôbec nepozdáva..:-( Už naozaj nevedia, ako od zákazníkov vysoliť pekné peniaze. Smutné

miška

ahojte,botox je fakt skvelý,vlasi som mala poškodené rozštiepené ale akonáhle som si ten botox dala mala som ich krásne,tie rozštiepené končeky sa mi zacelili,vlasy boli jemné lahšie sa rozčesávali,odporúčam :-)
mne to kaderníčka urobila za 12 eur

Mery NR

moja kaderníčka to robí tiež. lenže ona mi hovorila, že jedna ampulka stojí 20 E a keďže mám dlhé vlasy by som potrebovala viac. čo sa mi už dá dosť, keďže každý mesiac u nej nechávam okolo 50 E za farbenie a podstrihnutie končekov a ešte aj 2-3 ampulky botoxu?! baby s dlhými vlasmi, vy ako platíte za ten botox?

Niki....

Nie nedostanu sa ti do povodneho stavu :D iba sa o nieco menej lesknu teda aspon u mna je to tak a je to uz na tebe ci si to budes davat pravidelne aplikovat na vlasy alebo iba jednorazovo :)A este k tej cene ja platim 20 eur ale to zalezí od kadernicky ale videla som po vacsine ceny do tejto procedury do 20 eur