Mama odpadla..

Príspevok v téme: Mama odpadla..
TheVrrrrr

Vcera,ked som prisla od kamaratky som nasla mamu lezat na podlahe vo WC. Pokusala som sa ju zobudit, co sa mi po case podarilo. Hned ked vstala si sadla, bolo jej zle a zvracala. Ked som sa s nou zacala o tom rozpravat tak sa rozplakala, ze si nic nepameta. Do doktora nechce ist, ako jej mozem pomoct? Co sa jej stalo?

smajliQa

thewrrr

tvoju mamu neprinutis jest... ak ju aj prinutis, pojde o desat minut na wecko a vyvraca sa. chod do miestnosti anorexia a bulimia apochopis, ked nevies o co ide... si myslis, ze je to take jednoduche, ze ked ma niekto bulimiu, tak sa nad neho postavis a povies mu, tak,, a jedz a ja ta budem strazit,? ved to sa neda,,, preto to ma tolko zien, a nevedia si rady. naozaj pomoct sa da len tej, ktora sama chce, ak nechce, nikdy jej nepomozes... bulimicky zomieraju ako na beziacom pase, takze sa s nou musis najprv porozpravat, to je jedine, co mozes pre nu urobit.

smajliQa

thewrrr

to som pisala aj ja, co anonym...
porazka to isto nieje.
ide bud o bulimiu alebo o anorexiu, ale v konecnom dosledku je to problem s prijmom potravy takze v tom rozdiel nerob- musite ist k lekarovi. ale nebude lahke tam dostat nikoho, kto vie, ze takymto niecim trpi.

drzim palce.

anonym_2137

Keby to bola porážka, asi by bola vyplašená a šla by k lekárovi. Myslím si, že vie čo je príčina, preto ten plač. A ešte po porážke by mohla byť aj čiastočne ochrnutá. Keď to má z oslabenia z nedostatku výživy môže si byť toho vedomá, ale ona si s tým už neporadí, treba ísť k lekárovi. Musíš ju presvedčiť, pokým nieje neskoro. Keď jej na tebe záleží a nechce aby si sa trápila, nech to spraví. Daj jej čítať túto tému, nech vidí ako sa o ňu bojíš, snáď sa spamätá. Držím palce.