Akú žehličku? Prosím vás o radu

Príspevok v téme: Akú žehličku? Prosím vás o radu
Zuzanita

Prosím Vás,chcela by som vedieť aká je najlepšia,žehlička za priatelnu cenu do 20 E,viem že je to dosť málo tá cena,ale dá sa vôbec taká zohnať?Aké máte žehličky vy? Ste snimi spokojné/ný? Prosím,potrebujem si vybrať a nechcem aby to moc zasahovalo do penazí.
A ešte ktomu,že aký ochranný krém,balzam,alebo sprej používate pred žehlením a je učínny ?

karolinkha

To je ťažko radiť keď si nenapísala na aké vlasy ja mám napríklad veľmi jemné a moja stará kulma mi odišla tak som normálne v predajni vyskúšala 3 kulmy a potom som si ju objednala lebo v obchode bola o dosť drahšia a aj tak ju nemali zabalenú -odkaz odstránený-

Emily 44

ahoj :) ja som bola ochotná do žehličky na vlasy zainvestovať hneď ako nájdem tú vhodnú pre seba. Mám strašne husté a nepoddajné vlasy a štve ma to lebo ich úprava trvá hodiny a efekt vydrží tak 5 minút. Zo žehličiek som vyskúšala všetky možné galvanické aj keramické a nakoniec som si vybrala musím uznať že dobre keramickú digitálnu žehličku na vlasy s kefou zvk-206 , ktorú som náhodou našla na orava.eu

wendy298

www.vlasy-kosmetika.cz
je tam REMINGTON S 1001
Ceramic Slim S1001
keramické plochy sú dobré, remington je dobrá značka a táto je za 20€ :)
určite sú aj iné, popozeraj na nete.

wendy298

Zuzanita, ja mám dve žehličky.. jedna Eta (tá sa mi minule pokazila :( bola dobrá ) a druhá remington.. naozaj kvalitná je remington a dá sa kúpiť aj lacno.. 20€ v pohode, ja som si tiež takú lacnejšiu a som spokojná :)

wendy298

taká okolo 20 sa určite dá zohnať, ja mám takú, som spokojná. pred žehlením si dávam emulziu L´oreal hot straight (ružová fľaštička) som s ňou veľmi spokojná, ostanem pri tejto značke :)

katuša

ja mám remington shine therapy, už má skoro dva roky, stojí cca 50 eur teraz, som s nou maximálne spokojná, pridávam sa k dievčatám, viac sa ti oplatí kúpiť kvalitnejšiu, rozhodne to pocítiš na vlasoch, kvalitnejší povrch ti ich tolko nezničí, nebudu sa ti lepiť prípravky, nepoškrabe sa ti ani neobije, a mnoho dalšieho...nekupuješ si to na mesiac tak naozaj skus pošporiť alebo poprosiť rodičov o malu požičku :)

alusss

ja mám doma Etu, je síce už 4ročná ale stále žehlí parádne, v tej dobe stála 800 Sk, ani najdrahšie ani najlacnejšia...poradil mi ju predavač a aj ma prekvapilo že mi neradil tú najdrahšiu čo tam mali...ale fakt nemôžem na ňu nič povedať. Potom som si kúpila v Anglicku takú s nástavcami, lebo som chcela takú, kvôli tomu že si budem môcť robiť kučery a tak...no tá je dobrá ozaj len ako kulma..ako žehlička nula bodov, takú iste nekupuj. Teraz sa chystám na Remington na mokré vlasy, dá sa zohnať už možno aj za dákych 40 eur, a ušetrí to čas sušenia vlasov. Ozaj sa oplatí zainvestovať, nemusíš zas 100 eur ale predsa. Sestra má lacnú žehličku z Avonu myslím, ale to som si skoro o nervy prišla kým som s ňou niečo vyžehlila. a výsledok bol aj tak dosť biedny. tak skús počkať a došetriť, teda ak preto ti ide až tak o tú cenu