Tampony

Príspevok v téme: Tampony
Interaktivna

ahojte:)chcela by som sa spytat kedy mam pouzivat tampony?v prvy den menzesu mozem,ked mam len hnedy vytok?a este jedna otazocka...moja mama ked ma tampon tak ma velmi nafuknute brucho a velmi ju boli ako nikdy asi ma ten syndrom toxickeho soku nie?a je to dedicne??mozem pouzivat tampony?

petruska

To hej, urcite sa maju lepsie ako my. Bolesti, vlozky, pohlavne organy hlboko v tme a vlhku, porody...10 dnovy menzes-Juuuj.

sofrineta

no nie chvalabohu az tak dlho nemavam ale tak zevraj je to taký priemer chuda sastra ta s tým ma problemz a ma to zväčša aj 10 dni :(, este ze nie som ona :( chudzatenko moje ...no nemaju sa tí chlapi dobre :)

petruska

Arweena, zalezi od toho, ake vlozky pouzivas. Always nepretecie, povrch ostava suchy a vsetko vysaje. To pise ta, co som si dakedy davala dve vlozky na noc.

petruska

sofrineta, ty mas menzes 7 dni?:( Ja som mavala 5, po vysadeni hak len 4 dni. Interaktivna, na spinenie tampony netreba, uplne staci intimka. Osobne tampony nepouzivam vobec, sme v rodine 4 zeny (sestry a mamka) a len jedna sestra pouziva obcas tampony...Ked mas bolestivy menzes, tak radsej vlozku, neviem si predstavit vkladat si nieco do posvy, ked mam bolesti.

Arweena

ja si teda neviem predstavit kramy bez tamponov..ked som pouzivala len vlozku, skoro vzdy mi pretiekla a tie nehody potom:)) takto mam svaty pokoj

sofrineta

no možeš ich použivať celu dobu i ked sa to moc neodporuca aspon na noc by si si mla davat vlozku a co sa týka toho syndrómu tak to nie je dedicne a nemá to, to je sposobene len menzesom niektoré zeny su pri tom nafuknute a boli ich brucho , pri syndrome dostanes velke horucky atd, to si prestuduj info pri tamponoch