Bolest v posve

Príspevok v téme: Bolest v posve
janQa27

zdravim...vcera som prisla z dovolenky pri mori. bola som tam skoro 2 tyzdne a par dni po prichode som dostala menstruaciu, takze som musela pouzivat tampony ked som chcela vojst do vody. no par dni po ukonceni mestruacie som pri pohlavnom styku s partnerom, mala bolesti v posve..bolo to pred tyzdnom a bolesti doteraz pretrvavaju, no boli ma to len v posve a ak chce do mna preniknut tak nemoze lebov urcitej hlbke ma to zacne boliet, ako keby som tam nieco mala co mu nedovoli ist dalej..nemam gynekologa no neviem co robit lebo nielen ze ma top boli dnu aj trosku aj na povrchu ako keby ma to palilo alebo svrbelo dokopy...moze to byt nejaky zapal vzniknuty z dovodu ze som sla do slanej vody s tamponom a to mi podrazdilo posvu a tym mi mohol vzniknut nejaky zapal alebo co to moze byt? a ako sa to da liecit?..prosim poradte

wia

ahojte mam 16 rokov, 1 den mam silne bolesti v pošve, strašne ma to páli štípe , nemozem ist na wc .. celu noc som nespala bolo to hrozne .. mam aj výtok taký hnedši a hustejší ... čo mam robiť ??? :( :(

janqa27

uff..no tak asi mi ine neostava...zajtra teda zajdem ku gynekolovi..no mam strach..dufam ze to nebude nic vazne :/

nathália08

janqa chapem ta-ja mam 40,a bola som pred 2 rokmi prvyx-tiež som mala nenormalny panicky strach-hanbila som sa,myslela som že umrem ked som tam šla prvyx-ale nejak bola ta doktorka taka príjemná,že ani som sa nenazdala,a bolo to za mnou-zober si suknu takú volnú,alebo dlhšie tričko-zvládneš to neboj.
Ja som bola už 3x za môj život-a nejak ma to už prešlo,sama to nechapem.
Zvládneš to neboj-ved ti tam bude pozerat minimalne 3 min.Je to dôležité pre teba-radšej skôr ako neskôr,pekne tam choď.

Deee

No najvyšší cas, pekne si nájdi gynekologa, ved ti ide o to najcennejsie, možnosť mat v budúcnosti deti, snáď nepochopim, nepozeras telku? Rakovina krcka maternice, pŕs... By mi spat nedalo...

janqa27

nie nie nemam gynekologa zatial...nechcela som dokym to nebudem potrebovat lebo akosi doktorov velmi nemusim..mam z nich totiz strach..

blondula

fakt,akoze nemas gynekologa ?? :O ja uz od 15 rokov mam,kvoli problemom a operacii som uz tak skoro musela navstivit....