pomoc - chcem si uzit leto, ale nieco mi v tom brani! :(

Príspevok v téme: pomoc - chcem si uzit leto, ale nieco mi v tom brani! :(
ququ8e

Krasne pocasie, slnko, teplo, 30 stupnov..a ja tak strasne tuzim ist na kupalisko ale nemozem :// neskutocne sa hanbim za dlhe viditelne chlpy na bruchu a na krizoch na chrbte...co mam robit? rychle riesenie? depilacia?:// ... naozaj ma to hrozne trapi... nedokazem sa nad to povzniest. Uz som prekonala komplex chlpatych ruk tak ze ich sem tam dam vydepilovat alebo si ich oholim kremom - vydrzi to rovnako dlho a nemam pocit ze by sa mi ani po jednom zhustovali chlpy.
problem je, ze tie na brcuhu siahaju od podbruska v takom pasiku az medzi prsia...je ot strasne...

fenestraria

RNG a je mozne, ze ztmavnutie chlpov sposobia aj zenske hormony ? odkezy som zacala brat HAK tak mi stmavli. no pride mi to uplne nelogicke... a zakladatelka temy, mas to az tak velmi viditelne ? lebo ked sa opalis, oni ti vyblednu troska. ja by som to vyepilovala ale boliet to bude riadne ...

RNG

Hirutizmus(chlpatost) je hormonalne zavisla. Zvysene mnozstvo androgennych hormonov(tzv muzskych, lebo muzi ich maju viac, ale potrebne su aj pre zeny)to moze sposobit.Hormonove hladiny sa daju dnes doplnkami menit. Dim potlaca hladiny testosteronu,davka 200 mg, fytoestrogeny akoby zvysuju estrogenicke hladiny, rozne steroly sa podielaju na vyrobe roznych hormonov, zdroje sterolov su napr plody Saw Palmetto, steroly z panenskeho tekvicoveho oleja, z kory Pygeum africanum, , z korenov zihlavy a podobne.
Davky su v stovkach miligramov. Inac toto iste sa pouzuiva v roznych zmesiach aj na rast prs, tj zdoraznenie prvotnych zenskych znakov.

Janka222

podla mna sa porad s kozmetickou :) ak mas dost penazi, tak choj na laser.Je to sice drahe ale bezbolestne a trvale.No ked nie, tak vosk.ALE NEOPOVAZ SA TO HOLIT! to je to najhorsie co mozes urobit.takze hura do kozmetickeho salonu :) kopu dievcat s tym ma problem tak to ries a budes sa viac pacit sama sebe :) a potom rychlo na kupalisko uzivat leto

talentmania

Kup si cele plavky alebo tankiny:D)))
Mas po probleme a tam kde ti to bude este vidiet tam si to len rychlo oholis pa a poriadne sa vykup :O)