Lak na nechty ktory fakt vydrzi...ktora znacka?

Majdanova

@Ninuliatko prepáč, ja som nevedela, že ich chceš aj vidieť. Teraz som mala chvíľku v práci čas, tak som si rýchlo jednu ruku cvakla. Takúto farbu som si vybrala:-) Čo hovoríš?

Pata27

Julisa nechcela si náhodou mňa označiť? :-D Trochu si sa pomýlila ale viem, že ten komentár patrí mne:-) Môže byť, že v dmkách nemajú až taký výber ako cez e-shop. Preto aj ja si väčšinou len objednávam.

Financnapomoc

ahoj
Poskytujeme pôžičky s ročnou úrokovou sadzbou 2%. Poskytujeme od 2000 eur viac ako 10.000.000 eur všetkým ľuďom a budeme čestní. Pre viac informácií o zmluvných podmienkach tejto ponuky nás kontaktujte na našom telefónnom čísle: +33 6 44 662 014 alebo e-mailom na adrese: aidefinance1er@gmail.com

julisa12

julisa ale ja rada podakujem cloveku, ktory mi pomohol;-)..a vcera som bola v dm-ke, mali tam zopar tych orly lakov ale nemali moc pekne farby..iuz ich mali dost preriedene..na ich stranke ich maju o mnoho viac, takze objednam z tade..dva som si vybrala;-)

Ninuliatko

Majdanova tvoja sprava ma potesila ale kde mam fotku? Hm? Chcem ich aj vidiet:-) Som velmi zvedava aku farbu si si vybrala a ake si si dala spravit. Tak sup, sup;-)

Majdanova

@Ninuliatko mala si veru pravdu. Mali tam gél laky od výmyslu sveta. Normálne som sa nevedela rozhodnúť, akú farbu chcem, keďže viacej ich tam bolo veľmi pekných. No vybrali sme:-) A krásne mi ich spravila. Už som rozhodnutá, že tam budem chodiť;-)

julisa12

patka pozriem aj na ich stranke a ked tam nie tak na obale kuknem..dakujem este raz za ochotu a aj za potvrdenie toho, ze su to fajn laky..bola som v pochybnostiach ci ho kupit alebo nie..

Pata27

Julisa mne je ľúto, že som ti nevedela odpovedať ale skús sa na predajni spýtať alebo pozri na obale ako si napísala - len tam to bude veľmi malým písmom. Ozik alebo na ich stránke, veď tam to budú mať napísané. Dobre rozhodnutie, sú to super laky;-)

julisa12

patka skoda, myslela som si, ze to budes vediet..ale bola to aj taka otazka, ze som mohla vediet, ze to nebudes vediet..spytam sa mozno v dm drogerii ked tam pojdem ci mi nevedia povedat..alebo na obale si pozriem..dakujem ale za to, ze si mi odpisala..velmi sa mi pacia ich odtiene, takze jednoznacne aspon jeden vyskusam:-)