Lak na nechty ktory fakt vydrzi...ktora znacka?

Ninuliatko

Majdanova tam maju skoro vsetky, ktore aj ponukaju. S tym problem vobec nebudes mat. Potom odfot ake ti spravili, dobre:-)

Pata27

Julisa to ti neviem povedať, takéto podrobnosti som až nezisťovala. Ale sú vyrábané z nejakých šetrných látok. No či majú aj nejaký certifikát ti neprezradím lebo neviem:-/

julisa12

patka a boli aj nejako testovane tieto laky?..maju nejaky certifikat?..trochu sa toho obavam, lebo mam dost citlive nechty..tak preto takto zistujem..

Pata27

Maťka veru tú kozmetiku normálne v drogériach nepredávajú, iba cez internet si ju objednávam, takže aj laky si len objednávam
Julisa je veľmi dobrá, nie len dobrá. Neviem presne z čoho sú vyrábané ale viem, že sú tam neni použité také tie klasické látky, ktoré škodia. Takže sa nemusíš ničoho báť

julisa12

baby ta znacka lakov je taka dobra?...minuly tyzden som bola v dm-ke a som ich tam obzerala...pozerala som, ze maju velmi pekne odtiene len som nevedela, ci su aj kvalitne...no teraz ako citam komentare, tak zistujem, ze som si aj mohla nejaky kupit...z coho su tieto laky vyrobene?...vie mi niekto napisat?

Majdanova

@Ninuliatko aj ja plánujem potom chodiť každý mesiac na dorobenie (vlastne uvidím, ako rýchlo mi budú vyrastať a podľa toho sa dohodnem s nechtárkou). Zatiaľ predstavu žiadnu nemám, ale pozerala som si na ich stránke aké gély tie orly ponúkajú a tam som si už tak trochu vybrala, no uvidím, či taký presne budú mať aj v salóne. Som sama zvedavá, tam už na mieste to presne doriešime:-)

Lubkkkka

Essie, o.p.i., orly drahšie ale stoja za to ako kupovať lacné ktore vydržia ledva pol dňa.. orly kúpiš v dmke.. essie a opi cez net

Ninuliatko

Majdanova ano chodim. Keby som nechodila, tak sem ani nepisem moje skusenosti. Chodim najcastejsie na nechty ale raz ma tam uz aj strihali. Kedze ja si nechavam dlhe vlasy, tak to chodievam tak raz do roka ale na nechty chodim kazde tri tyzdne, kedze ten gel vyrasta a potom to nie je pekne. Tak aj ty vies, ake to tam je:-) Uvidis, ze ti ich pekne spravia. Uz mas aj nejaku predstavu, ake by si chcela?

Majdanova

@Ninuliatko ty chodíš tiež k ním do salónu? A iba na gélové nechty alebo aj na niečo iné? Lebo ja tam chodím aj ku kaderníčke a tá baba je fakt zlatá. Je pravda, že som tam zatiaľ bola len dva krát, lebo často nechodím ale už za ten čas som sa presvedčila o tom, že baby sú riadne šikovnice. Na nechty tam idem o mesiac. Už sa neviem dočkať:-)