Lak na nechty ktory fakt vydrzi...ktora znacka?

Pata27

Anka, Maťka a ostatné baby..Zbežne som si prečítala túto diskusiu o lakoch a tak som si povedala, že vám napíšem..Mne akurát včera jeden prišiel..Aj som vám ho odfotila aby ste videli, aký krásny odtieň mi prišiel..Júj už sa teším, ako si s ním dnes nalakujem nechty na rukách aj nohách..A zajtra sa môže ísť na dovolenku;-)

annninka

@ellania @Verda: Baby odpíšem vám takto spoločne, keďže sa pýtate na to isté. Nechce sa mi to dva krát vypisovať:-) Tieto laky, ktoré si kupuje moja kamarátka a pomaly som začala už aj ja, predávajú v dm drogériach ale dajú sa objednať aj cez internet. Cez stránku errow.sk. Minulý týždeň som si z nej objednala aj ja dva také žiarivé pekné laky na leto. Už sa neviem dočkať, keby mi prídu:-) Tak tam kuknite ak teda máte záujem:-)

matusa_buky

No baby v dnešnej dobe je tých lakov tak strašne veľa, že máme problém si vybrať. Ale ja už mám overenú značku, ktorú predávajú v dm drogérií. To mi aj vyhovuje, keďže v dmke kupujem všetku kozmetiku. Veľmi pekné a kvalitné laky sú orly - to je značka. Majú široký výber. Keď si idem kupovať lak, tak som v tej drogerke veľmi dlho, lebo si neviem vybrať, toľko ich tam býva. Ale postupne si ich nakupujem a už také tie základné farby mám:-) Za mňa sú tieto laky the best:-)

modracik

Ja si objednávam z Oriflamu už dlhé roky a som spokojná.Ak chcem,aby dlho vydržal,tak si dám ochranný spodný,nalakujem a ešte prelakujem ochranným.

ifka79

mne sa celkom osvedčili essie a Sally Hansen.. ale aj tak mi najdlhšie pekne nalakované vydržia keď navrch natriem tento -odkaz odstránený- - ozaj pekne dlho udrží akýkoľvek lak :) alebo potom tekuté sklo

Verda

Annninka vidíš, aj ty si mi to potvrdila, že gél ničí nechty. Lebo som videla aj kamarátkine nechty, ktorá si dlhodobo dávala robiť gélové a potom zrazu si nedala a mala ich hrozné. To ja nechcem! Ďakujem, že si mi zistila tú značku ale ešte by si mi mohla zistiť, že z kade ich objednáva. Či vieš to? Lebo vôbec mi nič nehovorí táto značka

lorealinka

odkedy pouzivam loreal tak som maximalne spokojna, aj ked pouzijem len jednu vrstvu, necht je perfektne pokryty a lak sa nezosuchava a nelupe. vydrzi mi aj tyzden. obcas aj pouzijem ako podkladovy 8v1. nechty mam spevnene a nemusim ich casto lakovat, staci raz tyzdenne

ellania

annninka ale take laky tejto znacky som nikdy nevidela v obchodoch. Kde si ich prosim kupujes? Rada by som tiez nejaky novy vyskusala, kedze sa mi jeden, ktory som mala taky kvalitnejsi uz minul a potrebujem si dokupit dalsi.Dakujem uz vopred za odpoved.

annninka

@Verda: Máš pravdu, trochu aj ten samotný gél ti zničí nechty ale nie až tak, ako ničia tie tipy a lepidlo. Ale nebudem ťa prehovaráť, keďže vidím, že si úplne proti umelým nechtom. Radšej ti napíšem, že som bola s tou kamarátkou a hovorila mi, že ona si kupuje len značku ORLY. A mala aj nalakované akurát nechty takým riadne pekným odtieňom. Síce tiež spomenula, že sú drahšie ale že vydržia. Tak neviem, ak chceš kukni na nete. No ja normálne tiež premýšľam, že ten jeden si objednám. Fakt bol krásny, taký letný ;-)

annayears

ahoj, odporúcam sally hansen. zaplatís si mozno viac, ale lak najzaj vydrzí dlho. ja objednávam z notino.sk alebo z dm-ky. vyuzívam stránku -odkaz odstránený- na zlavy, ak je tam dobrá zlava tak objednávam z notino.sk .ak nie idem do dm-ky. ale zvacsa objednávam! :)