Dobry gynekolog Bratislava

Sykorienka0155

Manusa83 uz som to aj sama zistila na vlastnu kozu, kedze som u neho uz aj bola:-) Si mi dlhsie neodpisovala, tak som si to vsetko povybavovala a pozistovala sama:-) Dobre to ma veru poriesene ze vsetko na jedno mieste, paci sa mi u neho a som rada ze si mi ho poradila:-)

Manusa83

Sykorienka práveže vôbec to tak nemá. On robí všetky vyšetrenia u neho v ordinácií, má kvalitne vybavenú ordináciu takže toho sa nemusíš báť že by si musela chodiť kade tade po vyšetreniach. U neho to tak vôbec nie je a hovorím to z vlastných skúseností

mironella

nechce sa mi to tu moc vsetko citat ale zaujimalo by ma akeho gynekologa spominate a ktory je v BA dobry?Potrebujem zmenit doktora,kedze sme sa momentalne prestahovali do Ruzinova a nechce sa mi hodinu po BA cestovat len kvoli gynekologovi.Bola by som vam vdacna keby ste mi nejakeho doporucili,vdaka:-)

Sykorienka0155

Manusa83 to by som ani daleko nemusela chodit ked je v ruzinove. A ake ma vybavenie ordinacie? Nema to nejako tak ze budem musiet na vsetky mozne vysetrenia behat niekde inde a do inych budov?

Manusa83

Sykorienka tak s takýmto prístupom som sa ešte nikdy nestretla. Normálne ma to prekvapuje čo si mi napísala:O Tak ak nájdeš lepšieho, tak vyskúšaj ho vymeniť. Za to nič nedáš.. On má v Ružinove ordináciu

linduss84

Beatina rozumiem, s tymto som mala tiez zo zaciatku problem ze som sa hanbila ale potom som to zacala brat tak ze vsak to je doktor a nejako som si nato zvykla. Mojim zenskym lekarom je doktor milly uz dlhsie obdobie a zatial ani neplanujem nejaku zmenu. Hovori ti to nieco, ci vobec ho nepoznas?

Beatina

Fakt? Tak si teda vyskúšam chlapa nájsť v mojom okolí ako gynekológa. Som bola spočiatku úplne proti, nechcela som nikdy chlapa za gynekológa pretože som sa veľmi hanbila, ale keď hovoríš tak asi vyskúšam, snáď s tým už problém nebudem mať. A ku komu chodíš ak smiem vedieť?

Sykorienka0155

Maňuša83 vsak to ze nie je, aj som mu spominala ze lieky ktore mi doteraz daval mi niky nezabrali ci mi ich nemoze vymenit a on nic, nechcel. Takze asi predsa len mi nic ine nezostava iba ho vymenit. On prosim ta kde ordinuje?

Maňuša83

Sykorienka tak to už musíš ty vedieť či by bol ochotný aj na tvoju žiadosť ti dať také lieky ako chceš. Neviem, ja som bola rozhodnutá že chcem vymeniť a dobre som spravila. S Millym som nemala ešte žiadny problém. Zatiaľ mi vždy dal také lieky ktoré som potrebovala a ktoré mi zabrali na prvý krát. Však skús sa najprv spýtať že ako a čo a potom sa rozhodneš. Ak ti nebude chcieť yymeniť liečbu tak budeš vedieť že lepšie riešenie je ho vymeniť

Sykorienka0155

Maňuša83 a teraz chodis ku komu ak smiem vediet? Pretoze tiez mam trosku taky problem ze mi nedava moj lekar take lieky ktore by mi pomahali. Neviem co urobit, ci mu povedat aby mi konecne dal aj ine nie len stale tie iste alebo celkovo ho vymenit:/