Chili burner/ pomôže?

Príspevok v téme: Chili burner/ pomôže?
matulda

Ahojte :), pred dvoma dni som si kúpila prípravok chili burner, a som zvedava. píšu že to je prírodne, no aj tak sa bojím trochu toho :D, s čili papričkami mam dobru skusenosť ale strašne am palia v ustach, aj na zachode :D, tak som chcela skusiť toto, beriem to už dva dni a zatial pohoda, ale kto ma s tým už dlhšie skusenosti prosím. Pravdaže nečakam že z toho zazračne schudnem, cvičím pravidelne, jem relatývne zdravo, jediné prehrešky su sladkosti. ako som si dala prvu tabletku nejak chuť na sladke nemam, a jem vela zeleniny, no stale to nejak nejde :), tak dufam že ma toto nakopne :))

Za odpoveď ďakujem

Mirus_123

Ahojte predám balenie Chilliburner 45+14 tabliet jedna chyba lebo som si ho kúpila a potom som sa na internete dočítala že sa nesmie užívať pri poruchách stitnej zlazy.

Cena dohodou.

Mirka :-)

Ing. K.

Ahojte, čo sa mňa týka, tak Chiliburner 0 bodov :( Oknom vyhodených 30 eur.. A to som popritom cvičila. Je pravda, že každé telo reaguje inak, ale aj tak sa mi zdá reklama na ňu strašne prehnaná - až absurdne prehnaná. Dobrala som, zostala som znechutená, zaprela som sa, začala som pravidelne 4-5x do týždňa 45 minút cvičiť, večer nepapať, obmedzila som sladké a čuduj sa svete IDE TO aj bez pochybných pseudotabletiek na chudnutie :) Žiadna tabletka sa nevyrovná zdravému pohybu a upravenému jedálničku. A ten pocit po cvičení, keď viete, že to robíte sama pre seba, miesto hltania tebletiek a čakania na zárak, je na nezaplatenie :)Takže šup šup po švihadlo.. :)

chilliburner

Baby poviem vam takto chilliburner nieje tabletka ktoru zjete a hned po nej schudnete. Chilliburner ako aj všetky ostatné tabletky na chudnutie vam len pomozu zrýchlit metabolizmus cize musite pri uzivani pit aspon 3 l cistej vody denne a jes 5 krat denne male porcie a urcite nejest sladkosti a nezdrave vyprazane jedla. Ja ho uzivam a hned po prvom tyzdny ako som ho brala ale sa aj takto stravovla som mala dole 1,5 kg co je pekne. Takze vam nechcem brat iluzie ale ono to fungovat nebude pokial vy sama nezmenite svoj jedalnicek az potom to zacne fungovat a este ozaj pred zacatim uzivania odvazte sa rano nalacno len v nohavičkach zmerajte si boky pas stahna vsetko co chcete zapiste si to a pri najblizsom merani a vazeni zasa rano uvidite ze to funguje vravim z vlastných skusenosti

Maja 105 kg

Ahojte, vyskúšala som ho, ale nepomohol, dokonca som si urobila len zle (silné bolesti brucha). Schudla som, doteraz 8 kg, pomocou iného produktu. Slim Flavin Glabridín. Odporúčam každému. Aj cholesterol sa mi krásne upravil... Referujte o 3 mesiace, ako sa Vaša váha upravila

šialená

Bože baby zobuďte sa a prestante sa spoliehať vždy na niečo iné ako na seba !!!! očakávate zázraky len by ste žrali a ledva niečo robili ... prosím urobte to pre seba a zmente sa žiadne tabletky to za vás nedokážu len vy samy , choďte k zrkadlu a dobre sa pozrite ako vyzeráte .. :) no len toľko je mi ľúto báb ktoré to riešia tabletkami ja som schudla za 3 mesiace 15 kg milujem cvičenie a cvičím každý druhý deň a predtým som nič nerobila tak ako vy , teraz bez toho nemôže,m byť , urobte niečo pre seba a neládujte do seba tento tabletkový podvod žiadna tabletka vám nepomôže

Sisula35

my sme to brali 3 kolegyne, kazda iny vek, ina figura, ine navyky, a ani na jednu to nemalo ziaden, ale vobec ziaden vplyv. Skoda penazi.