14 rokov a strasne krivy nos

Príspevok v téme: 14 rokov a strasne krivy nos
silvia1113

Som uz zufala... Mam este len 14 rokov a hrozne krivy nos... Mam z toho komplexy,nedokazem sa odviazat v spolocnosti lebo stale myslim iba na to,aky mam krivy nos... A najde sa aj par super ludi,ktory ma volaju Pinochio a pod. Ked idem po ulici a zrazu zacujem iba aha Pinochio ide tak mi je do placu :( Moje kamaratky ma utesuju,ale nechapu to ked oni su uplne pekne... Tato moja depka trva asi pol roka... Viem,že vy mi nic neporadite kedze s krivym nosom sa okrem plastiky nic nema robit... ALE musela som sa niekde vyrozpravat

jarny kvet

no ja si pamatam jednu babu z jedneho z kruzkov, kam som chodila. ona mala velky a krivy nos, taky zvlastny nepekny tvar, ale ostatne crty tvare mala tak krasne, aj sa super malovala, takze mi prisla najkajsia z toho kruzku a este bola aj vyrazna tym, ze bola ina. skus najst na sebe daco pekne a to podporit

miauu

neda sa na plastiku aj v skorsom veku ako 18? teda aspon co viem na strednej sme jednu taku mali, ze rodicia podpisovali papiere, neviem teda ci po znamosti, ale zo zdravot.dovodov to nebolo

noname12

nehovorím že je to pekné, nie je ale nie je to ani nič strašné. Asi to trochu súvisí aj s tvojou psychikou ale skús začať šetriť. Ja si myslím že taká operácia sa vyplatí a budeš spokojná.

trvalkaa

Tak isto som mala krivy nos s hrbolom a komplexy neskutocne.
Od 15tky som uvazovala nad operaciou ked som mala 20 som sa konecne odhodlala a som spokojna, teraz uz je to rok a pol co som po op.

krivynosik

Baby nic si z toho nerobte. Ja mam tiez z profilu velky a krivy nos. Kedysi ma to hrozne trapilo, plakavala som doma, mala komplexy ale postupne ma to dako preslo. Teraz mam 19 rokov nad plastikou ani neuvazujem. Frajerov som uz tak isto mala, s jednym som bola rok a teraz mam druheho s ktorym som cca pol roka a ani jeden z nich to neriesil. A dokonca teraz mam velkeho fesaka po ktorom dost baby idu :D Vacsinou kazda baba ma na sebe nieco co sa jej nepaci. Vy napr riesite nos, niekto riesi postavu, male prsia a podobne. Ale kazda z nas mame na sebe aj veci, ktore su pekne a tie treba zvyraznit aby sme potlacili nase nedostatky. Ja som napr sa zacala malovat aby som zvyraznila oci a nastastie mam huste vlasy. Tak na tieto dve veci sa snazim zameriavat.
Tak baby s krivymi nostekmi hlavu hore, usmievajte sa a zahodte komplexy :) Lebo tak ako sa same vnimate tak vas budu vnimat aj ostatni.

simi-91

ahoj takisto aj ja mam krivy nos a neviem co snim mam robit je dlhy a krivy. je to hrozné aj mi to vadí ked sa na mna niekto kukne z boku ..lebo viem ze to nieje pekné :(