Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mala vrtka?

Príspevok v téme: Mala vrtka?
madie

ahojte..mam 174cm a doteraz som bola so svojou vyskou vzdy spokojna. nikdy som nemala ani vaznejsi problem v posteli, no mam noveho priatela, ktory meria 176cm...co je sice podla mna akurat, ale..predo mnou mal nizku babu. viem, ze sa mu take pacia a v poslednej dobe pocuvam zo vsetkych stran a snad od vsetkych chlapov o tom, ako sa im pacia male baby a ake su sikovne v posteli...su snad fakt lepsie ako my vysoke? mam pocit, ze ak mali kedysi komplexy zo svojej vysky nizke baby, teraz to budu vysoke...:/ ako som sa dopocula, zirafy..chlapi???je rozdiel pri milovani, ked mate vysoku a nizku babu? s ktorou je to lepsie?

wrrrxxx

ja mam 156cm a moj priatel 196 :) niekomu je to vtipne (vacsine ludi) ale sme spolu tri roky a mame sa radi.. a ze mala a vrtka dobre trtka? moze ale nemusi byt pravda... ma to jedinu vyhodu.. ak to na nas pride v aute, zmestim sa takmer hoci kde.. ale myslim ze pri sexe na vyske prilis nezalezi :))

msdi

madie!

Bože,u nás je pár-on 198,ona 155,keď som ich prvy raz videl isť,tak som myslel,že otec vedie dceru. Ked idu na prechadzku a nevladze isť ta malá,tak ju väzme na ruky,ako ja dcéru. Sranda,že,myslim,že je to extrem!

the pretorian

sex neni o vyske ....ale kedze mam 193 cm asi by to neslo s dievcatom co ma 155 cm :P .... take tie okolo 170 180 su ok ....

janekMY33

mala biva veicinou lahka a vysoky chlapy si ju prehadzuju pohadzuju ako im to vihovuje a preto mala vrtka ale aj vysoka moze byt vrtka zalezi len a len od samotnej zeny

lost

tak ono by sa dalo ist do takeho extremu, ze by prisiel chirurg a skratil zenu na pozadovanu "vysku" (nieco na sposob od pasu dole :D ) a bola by to dokonala "zena" pre "muza" lebo vrtkejsia uz byt nemoze..

podla mna problem je v tom, ze 176cm muz je priserne kratky na 174cm zenu, alebo je priserne slaby na to aby ta dokazal "ovladat tak ako ovlada tu nizku"

to by som prirovnal k tomu, ze pre niekoho je 10kg cinka taka akurat a pre niekoho tazka, lebo je hold, slaby :D

("vysoke" zeny by mohli opoovat ze "partner je nizky, zozeniem si vyssieho") :D

mozno je ich menej, preto su "v kurze" ? ale napr cinanky - tych su stovkymilionov, ak by sem prisli, stavim sa ze vacsina muzov by zivot polozila aby mohli mat "vysoku slovacku" :)

smajliQa

madie

to ako keby si sa ich pytala ci su lepsie baby v posteli tie stihlejsie alebo tie plnostihle.. pre kazdeho je to ine. niekto si pochvaluje babu krv a mlieko az tucne,,, no a niekto by s takou babou v zivote do postele nevliezol.. sto ludi,sto chuti..

Quix

S mensim dievcatom je to fakt lepsie.su aj obratnejsie.moj nazor.s malou dievcinou je sex lepsi ale kazdemu sa paci nieco ine

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mala vrtka? - Fórum - ZDRAVIE.sk