krásne vlasy

megi118

ivka-zohrej si olivovy olej,a teply votri do vlasov-ja som si tak urobila a a mam super vlasy-daj si ich do igelitu na viac hodín-ja som dala na 4hodiny,a zmyla-výsledok+pekné oživenie.

Ivka :)

Ahojte :)

mám taký problém z vlasmi,že mala som dlhé vlasy ale zapáčil sa mi jeden účes a to dosť krátky ...a tak som zašla za kadrničkou a ona šmyk a vlasy boli dolu a po par dn och som bola smitná no nevadi potom mi zacali rast a mam ich po lopatky ...lenze potom som si dala zafarbit na cierno ale dala som si len šampón.No aj tak po čase mi to vyrastalo a tak som si nechala že to necham vyrást alee nekoniec som zašla za kaderníčkou ze odfarbovanie teda ( nejake gumovanie vlasov) ..ako nezničilo mi ich to boli celkom pekné a lesklé a hebké ..lenže potom som mala prísť zase že aby sme zosvetlovali (lebo moja povodna je vlastne svetlo hneda) ,... no takze ja som prišla ..a tak mi to chcela spraviť tak aby to nebol taky skok vo vyrastani vlasov takze po dlzke vlasov mam taku hnedo ciernu az medenu niekde a ako to nevyzera ze zle da sa to zniest :) ..lenze hore mi dali taku svetlu a to vyzera ako jkeby mam stale mastne ...a to je melír ..a neviem aky mi to dala melir ale kvalitne mi to tie moje vlásky vysusilo ;/ ..a teraz pouzivam vselijakee pripravky olejceky kury aj domace a vselico ;( dokonca aj šampon z prirodnych bylin a nič ... mam ich chudbobne ..a rano sa neviem učesať :/ je to strašne ..na zbláznenie ... a vkuse mi mastneju pri ušiach ;/ a to je úroblém ..ale ak by som sa mohla poradit :) nepoznáte nieco take na rýchly rast vláaskov bola by som velmi štastna ... kebyze mi zacnu rychlo rástť :))) lebo vazne lutujem ze som si ich strihla a aj farbila ale čo už teraz hladam ... moznosti ako pmoct mojim vlasom ..leb o konceky mam roztiepene a suchee uplne ..a to pritom vlastne pouzivam vselijake vyzivy .... a vkluse musim moje vlasy precesaavat .. napr. precesem ich a o 5 minut suz zase zbyte :( :( ach :( ..ak by ste mi vedeli nejako poradit velmi vopred dakujem ;*

smajliQa

mas krasne, huste a pekne vlasy...
co by druhe za to dali? nemen nic na nich, lebo este zle s nimi skoncis.
kadejake pripravky a kulmy, a zehlicky a rozne sera a pdoobne... ser na to, ok?
pouzivaj kvalitny sampon a masku na vlasy, alebo kondicioner.

tiez mam to stastie a nevymyslam.