kamaratky z ke :)

Príspevok v téme: kamaratky z ke :)
fenestraria

ahojte:) kedze je leto, po skuskach mam uz davno, prisla som nato, ze ja vlastne nemam ist s kym von.s kym sa porozpravat, vyrozpravat sa. kedze nie som ta, co chodi po baroch pit, nefajcim, nekurvim sa, tak vlastne nezapadam do ziadnej partie. byvali spoluziaci ma podrazili a terajsi su skoro vsetci mimo kosic. tak baby, co ste z ke a mate podobny problem, tak sa mozme tu porozpravat:) mam 20

fenestraria

system, no znie to smiesne ale ano, je to pravda :D
no mozme nejakt mailovym sposobom si pisat, to by bolo fajn :)

nessa, ja nemam ani koho volat vonku :D jedina kamoska sa mi vydala a odstahovala sa. a dalsia studuje daleko. zbytok ,,ignorujem,, ja. lebo je to sama falos a ohovaranie. napriklad som si vsimla, ze x ludom som sa neozvala asi rok a ani o mna nezakopli. a kedze som dobra dusa tak ma len vyuzivali stale, lebo ja nedokazem povedat nie. niekedy nedokazem pochopit, kde je chyba :/ az zacinam uvazovat, ci tato tema nepatri medzi psychicke zdravie :D lebo asi mi z toho sibne :D

system

toto ma dostalo : " kedze nie som ta, co chodi po baroch pit, nefajcim, nekurvim sa, tak vlastne nezapadam do ziadnej partie. " :DDDDDDD ale je to ozaj pravda :D

saskia20

Myslim si ze sa nas urcite nazbiera viac ... rozmyslam, zeby sme si mohli zacat pisat cez e-maily ...co ty nato?

nessa88

ja som na tom podobne...ked volam kamosky von alebo na korcule..tak vzdy ze nemozu , daco maju..alebo nemaju cas...a 10x ich stale volat ma prestava bavit...neviem, mozno to bude tym slnkom :D

inak ja som z PO :))

fenestraria

saskia20 tak to som rada, ze nie som sama :) uz sme dve. snad sa nas nazbiera viac.

scotch, nemusia byt len z KE, na porozpravanie moze prispievat kazdy, ale mozno casom by sme sa mohli aj stretnut a mohli by sa z nas stat kamaratky. vrana k vrane sada :)