trojka...

Príspevok v téme: trojka...
ciara133

zdravim vas...mam priatela vyse polroka a sexualne spolu zijeme take tri mesiace..nedavno tak medzi recou spomenul ze by niekedy chcel oskusat trojku ale ze urcite len so mnou...a mna to strasne urazilo..od vtedy na to myslim a nechapem ako mi moze nieco take spomenut..moj nazor na to vedel uz predtym...v posteli nam to klape a dokonca este ja som ta aktivnejsia...on sa mi venuje mozno tak z polovice ako ja jemu...uz aj to som mu naznacovala ze mi to vadi...normalne sa mi znechutil teraz, fakt sa ma to dotklo..aj sa ospravedlnil lenze sa to uz neda vratit spat...co si o tom myslite? prehanam to ja...alebo sa opravnene citim dotknuta

Deee

No môj ex sa neobtazoval ma oboznamovat s jeho tuzbami, jednoducho pri milovani po tme k nám niekto vošiel do izby...zrazu ma začali chytat cudzie ruky...začala som jacat, vyskočila som z postele vydesena na smrť, on že miláčik ved sa nelakaj, chcel som nám to spestrit, toto je meno si z toho šoku nepamätám a jeho priateľka, kokos ja som tak plakala, že som az nemohla dychat, slzy mi tiekli jak fontana, nemohla som prestať plakať, po chvíli sa uz fakt zlakol, ale napriek tomu ma nevedel útisit ešte dobrých 20 minút (v živote som nemala taky zachvat placu) :-) naši "kamaráti" pochopiteľne usli...

User_37597

nebudem klamat.aj ja som uz neraz pomyslela na takuto vec.lenze som clovek taky ze ked citi naozaj lasku od partnera nemam sa preco pozerat po druhych,hladat nieco nove,zaujmave,vzrusujuce.
ak by malo k niecomu takemu u mna dojst musel by som byt za prve sama a za druhe by nemohol byt v tej trojke nejaky moj byvali alebo nastavajuci a uz vobec nie momentalny.ale to je samozrejme len predstava ako asi i ked boh vie ako by som sa zachovala v danej situacii :D

Minet

Nepripúšťaj si to. To je jediné čo ti k tomu poviem. Chúťky na rôzne praktiky v sexe sú nevyspytateľné u každého človeka. Nemyslím si, že je to vec ktorá sa preháňa jeho hlavou deň čo deň. Podľa mňa to skôr bola taká rýchla myšlienka a keď videl, že s tvojej strany sa odozvy nedožije vypustil to z hlavy. Je normálne, že partneri si hovoria o svojej sexuálnej fantázií, veď napokon komu inému to majú hovoriť. Skús sa cez to preniesť. Určite to nemyslel tak ako to vyznelo :-)

blondula

ono su pary,kde to praktizuju obaja.ze si volaju do trojky niekoho.raz zenu,raz chlapa.mne sa take veci nepacia.ked mam mat sex,tak s mojim priatelom a nikto iny.ja by som sa zachovala asi rovnako.stale by som na to myslela.ten pocit,ze chce mat este inu zenu v posteli....hm...

anonym_1188

Ja si tiež niekedy pripadám divná,mne by sa páčilo vidieť milovať sa môjho muža s inou ženou. Ale či by som to zvládla aj po tom to už neviem. Ja by som mu to dopriala,lebo som jeho prvá, sme spolu už 30 r.

ciara133

jasne ze aj ja som mala nejake predstavy...premyslala som o tom ake by to bolo aj s dvoma chlapmi..ale nikdy by som mu to nenavrhla...a nikdy by som to ani nevyskusala..viem ze to ostane len v hlave..lenze aj dnes som mu povedala ze viem ze keby mal moznost tak by to oskusal a potom povedal ze len so mnou...no a potom sa zacal ospravedlnovat...ako viem ze uz by mi to isto nikdy nepovedal po tomto..ale pocit ze na to mysli a ze mozno by to fakt vyskusal ma vytaca

trochei

ja som velmi citlive dievca a ked mi nieco taketo byvaly povedal, tak som z toho mala pomaly az depky... teda, nie len ta moja citlivost, ale aj velmi nizke sebavedomie za to mohli...
a co ti poradim? hmmm... na jednej strane, chalan ta moze milovat ako nikto na svete, no svojich sexualnych chutok sa nezbavi... ma to v sebe a nemoze za to. Nestalo sa ti niekedy, ze si dostala chut na nieco, co by sa nepatrilo? .. ale, samozrejme, nemusi ta az tak milovat a moze to byt nenapravitelny pripad... moj taky asi BOL ( nechala som ho, lebo to uz fakt prehanal... kazdeho polroka sa zamiloval do inej...)

ciara133

no jasne ze nemal na mysli chlapa...ach taka som bola vytocena z toho, este stale som...jedno je predstava...ved kazdy si niekedy predstavi mozno este aj horsie veci...ale uz ked mi to povedal...len potom sa vykrucal ze to nemyslel tak ako som to zobrala ja ako navrh..len ako predstavu..momentalne to mam chut s nim jedine skoncit...nech mu postacia jeho krasne predstavy