dobry EPILATOR

Príspevok v téme: dobry EPILATOR
zuzuzu10

viete mi poradit nejaky dobry epilator minim. s tymito parametrami? :

- 40 pinziet
- svetielko
- kombinácia batéria + elektrina
- holiaca hlavica
- pouzitie aj na mokro, vo vani

Ten co mam, ma uz vela rokov a pride mi nejaky slaby, pretoze kym si nim oholim cele nohy to trva, kedze musim po jednom mieste prejst nespocetne vela krat kym vsetko vytrha - asi to bude nizkym poctom pinziet. Proste potrebujem nejaky s ktorym mi perfektne oholenie noh nezaberie 1 hodinu.

dik za rady :)

jankaaaaaaaaa

tiez som precitala vela diskusii a vela zien si pochvaluje tento jednoduchy braun, stoji okolo 20e, tiez som si ho objednala, tak uvidim ze aky bude www.braun.com
len neviem kedy si stihnem nechat dorast chlpky na depilaciu lebo teraz v lete si holim nohy aj kazdy den :D aj ked mi chlpky nevidno ale pre hladky pocit holim kazdy den :D

BBella

myslis, ze cim viac pinziet tym to ide rychlejsie???nestaci len 20 ale, ze bude proste vykonny, lebo ja mam tusim stary 20 a tiez je taky vselijaky, ale myslim, ze je to tym, ze je starucky. vela dievat ma 20 pinziet a pochvaluju si - citala som vela diskusii na internete co sa tyka vyberu epilatora...aj ja hladam nejaky dobry..len moje financie su obmedzene...tak do 30 € hladam...