Čo bude po vysadeni antikocepcie

angela85

jaj baby trosku ste ma potesili a trosku ste ma aj vydesili ale ved pred tym to bolo normalne, ale uz ma prechadza chut si do seba pchat vselijake zbytocne chemikalie a neviem co. sice este nechcem otehotniet mozno o rok o dva ale ved chranit sa mozem aj inak. a priatela uz mam takze dufam ze ma neprestane lubit kvoli vyrazkam. skusim to nejakymi detoxikacnymi kurami ci nieco take

Someday

ja som po vysadeni antikoncepcie uz takmer rok. Prvy az druhy mesiac som zvykla reagovat na vsetko citlivejsie, urcite to poznas, taka ta nasa predmenstruacna nervozita :) Ale potom sa to ustalilo. Nepribrala som, nevyhadzala som sa, dokonca aj menstruaciu som mavala hadam pol roka pravidelnu (zacala vzdy presne ten isty den, teraz to uz tak nie je :) ). Za rok mi vyrazne klesol cholesterol - kvoli tomu som musela antikoncepciu prestat brat. A co sa tyka sexualnej chuti - fuuu... :D Asi tie tri roky co som ju brala a nemala som daku vyraznu chut sa po jej vysadeni uvolnili a asi pol roka som takmer na nic ine nemyslela :) Teraz sa mi uz zase nechce, no co uz...

leus

som 3mesiace po vysadeni nuvaringu: nepravidelna menzes- teraz mi prisla uz na 20den,bolestiva ovulacia, vyrazky, nechut na sex a to vraj nuvaring je antikoncepcia s najnizsim mnozstvom hormonov , haha :P

Deee

No hej a chuť na sex bude intenzivnejsia, u mna to bolo trosku take prebudenie sa zo sna..že jakeho super chlapa ja mám doma ;-)

angela85

a verim ze so sexom to bude lepsie, sice ani teraz to neni na zahodenie, ale pred tym to bolo lepsie, mozno aj preto ze sme boli na zaciatku vztahu, ale chytilo ma to hocikedy, myslim chut na sex :-D

sibeti

ahoj,ja som vysadila pred 5 mesiacmi a neda sa to porovnat!pribrat som nepribrala,ani plet nieje zla(ani so mvlastne nemala) ale uz ma tak nebolieva hlava vobec a tak.

angela85

uz aj ja som rozmyslala nad nejakymi detoxikacnymi cajmi ci nejakymi kurami, a asi ten zihlavovy caj a tie probiotika a zinok

Deee

Ja som po vysadeni od hrôzy, že sa mi to zhorší brala probiotika a super detox (psyllium s nejakými ocistnymi latkami), aby sa mi vyplavili skodliviny z tela, trosku asi pomohlo, zial hormóny sú bestie, tiež som si nemáš šla, že budem v mojom veku zápasit s akne...

blondula

ja uz hak neberem a citim sa super :D akurat,ze mam silnejsiu menstruaciu.inak otehotnela som skor nez som chcela :DDD