Je mi zle a o pár dní dovolenka

Príspevok v téme: Je mi zle a o pár dní dovolenka
natusa42

dobrý den,buduci tyzden idem na dovolenku a je mi zle,cestujem velmi daleko lietadlom,neletim prvykrat ,takze nervy to byt nemozu ,ale mam hnacky ,stale mam take jemne krce v zaludku,pocit na zvracanie ,uz to trva druhy den :(nic som pritom nejedla ,ani nic ,snazim sa drzat dietu ..pijem aloe vera,snazim sa aj psychicky byt OK ,ved nejdem na dovolenku prvykrat ,ale proste mne je nieco (uz dlhsiu dobu),napriklad pred par mesiacmi som sa ocitla v nemocnici tiez kvoli tymto problemom ,ale nic mi nezistili,len vraJ "prejedenie " ,ale teraz sa bojim ,znouv to mam ..a neviem ako dalej ,ked sa blizi dovolenka ...a este k tomu ma zacal neuveritelne boliet cely lavy bok ,az vajecnik ...a rebra ,az pod prsnikom :( taka zvlastna bolest ,niekedy tupa ,inokedy bodava ..som uz zufala ....nejake rady ?

natusa42

dakujem vam za rady ,uz aloe nepijem ,vcera vecer som si dala posledne (ja som nevedela ,ze to je z toho:(:() ale mám strasny pocit ...beriem uhlie ,hylak proti hnacke ,ale neviem ,co s tou bolestou nalavo :(:( co tzo je ?vajecnik asi nie ,skor ako pluca,alebo ja uz neviem co !:(

Lulu2011

ja ked som zacala brat aloe ma prehanalo neskutocne, musela som ho prestat brat, detox ako svina :) urcite vysad a hlavne sa ukludni

daj si pankreolan, probiotika

2bodka

vysadit aloe vera (ja som na neho napriklad alergicka), rychlo doplnit probiotika, kupit si cierne uhlie, a drzat scharovu dietu plus cierny caj.. skus aj kamilkovy, ten pomaha na zaludok mne.. a pred dovolenku by si taketo experimenty na tele skusat nemala..

kimono71

natusa42 davaj si pozor na stravu doma ale aj na dovolenke je to asi najdolezitejsie nezabudni zo sebou neake tabletky proti bolesti odporucam medipyrin neake vytaminy co sa tyka hnaciek skus endiex su to fakt dobre tabletky beru sa niekolko krat denne skus vynechat aloe vera a a skus pit caj z mysieho chvosta mozno ho kupit vsade ale aj v lekarniach je to super caj na chut si zvyknes je vyborny co sa tyka zenskych problemov napriklad ten tvoj vajecnik :D pozorne si precitaj spravu o tom caji aby si to neprehnala a skus si zakupit chlorelu upravi ti to travenie v crevach to pisem z vlastnes skusenosti pozri si na nete nieco o chlorele alebo o bio chlorele je to super vec len ju treba brat pravidelne niekolko krat denne :D

jankaaaaaaaaa

tiez si myslim ze je to tou dietou a navyse tym aloe vera! to su dristy, nepij to, vidis ze ti to nerobi dobre. zacni jest len suchare a davaj s cierne uhlie, a pij cierny caj. nesladeny. ak to neprejde do dvoch dni chod k lekarke

jankaaaaaaaaa

tiez si myslim ze je to tou dietou a navyse tym aloe vera! to su dristy, nepij to, vidis ze ti to nerobi dobre. zacni jest len suchare a davaj s cierne uhlie, a pij cierny caj. nesladeny. ak to neprejde do dvoch dni chod k lekarke