Ockovanie proti rakovine krcka maternice

Príspevok v téme: Ockovanie proti rakovine krcka maternice
opatrna

Ahojte,na trh prisla prva vakcina proti tomuto hroznemu ochoreniu,citala som ze sa ma ockovat pred zacatim sexualneho zivota,ked som sa na to spytala mojej gynekologicky,povedala mi ze vraj to sa ockuje iba ak by som striedala partnerov,alebo ak partner mal viacero partneriek,ale to sa mam kazdeho na prvom rande pytat s kolkymi to uz robil?hlupost... A neviete nahodou kolko to stoji? Za prispevky vopred dakujem.

www

neviem ci to tu utz dakto pisal alebo nie alepoznam dva pripady pri ktorych zeny po zaockovyni doslova behom nekolkych hodin zomrely nechcem strasit ani nic ale stalo sa rakovina je zakerna vec nech uz ide o akykolvek organ ale to co som pocula mi uplne stacilo nato aby som sa zaockovat nedala

lizanka

aby som nezabudla, podobny cirkus sa robil okolo vtacej chripky, uz som videla vsetko cierne a myslela, ze o tomto case uz bude 1/3 v Europe mrtva. a som stale tu ziva a zdrava a to som nebola zaockovana.

lizanka

RNG chcel tymi "200 zenami" poukazat na to, ze tato choroba je velmi zvelicovana, preco tak nebroja proti inym druhom rakovin? lebo nemaju vakcinu, ktoru by mohli PREDAVAT. a mimochodom prave tie zeny co tu tak horlivo obranuju vakcinu maju najvacsiu sancu byt medzi tymi 200 zenami ktore statistiky rocne zomru na rakovinu krcka maternice-viete preco? zaockovane maju pocit, ze su za vodou a ich sa riziko nakazy netyka a je tu este jeden pekny priklad-viete ake mnozstvo ludi zaockovanych proti chripkye napriek tomu ochorie? podobne to asi bude aj s touto vakcinou.

damian

...a zase bude po celom SK prebiehat vymyvanie mozgov o rakovine krcku maternice. Bude prebiehat celoslovenske vymyvanie mozgov na strednych skolach - zastrasovanie, manipulacia a vsetko bude opatrne nasmerovane na to, aby si tym SK gyn.spolocnost ziskala zakaznicky na jedovate ockovacie latky, nehladiac na pocetne tazke ublizenia na zdravi a umrtia s tym spojene...

damian

HPV V TELE NEBUDE, AK NA TO NEBUDE DOVOD. Ak odstranite HPV vakcinou (nemajuc fakty o toxicite), mozno sa zbavite HPV, lenze stale v tele ostane ten DOVOD, z ktoreho HPV vznikol. Tymto dovodom su parazity rozneho druhu, hlavne telovych pliesni.

damian

Je tragediou naroda ockovat male dievcata jedovatymi vakcinami, cirkulujucimi donekonecna po organizme, supresujuce donekonecna imunitny system, vyvolavajuc tak mnohe ine ochorenia (vratane rakovin), namiesto toho, aby sa system zameral va podstatu - na imunitu, na stravu, na to, z coho sa ludske telo sklada. .....tak len, ako RNG napisal, VELA STASTIA, DIEVKY!