Dovolenka- stravovanie

Dudka6

AHoj :) neviem akú máš diétu, ale ja som si veľa zeleniny počas dovolenky dávala ich a dopĺňala som to stravou od www.ketodiet.sk lebo je to prakticky zabalené - len prevezieš a zješ a minimálna námaha prípravy :D

Tyna_Mal

Tak to my si na dovolenke varíme, alebo teda ja varím :-D. Keby sme mali chodiť každý deň na obed a večere, tak sa nedoplatíme. Štvorčlenná rodina toho sníva celkom veľa :-D. Máme malý varič z www.reslshop.sk , ktorý si vždy vyberám pred karavan a už chystám nejakú rýchlovku :-).

2bodka

Deee, ja na dovolenke pravidelne priberiem za 8 dni kilo az dve.. a nie ze by som sa prezierala, ale clovek je v klude, v pohode, nema stres z prace a tym padom je aj to travenie pomalsie...

lucia ooo.

no tak asi takto neviem co riesis. Jednoducho pokracuj v tom co robis doma. AJ tam sa predsa daju kupit potraviny co unas. a mozem ti povedat pokial ides k moru tak tam schudnes lebo sa budes kupat v slanej vede a ta ta tak paradne odvodni az no, a pochybujem ze v tom horku budes jest nejake tazke omacky.

Deee

Ja ani nechápem ako sa dá na dovolenke pribrať, však človeku v tom teple az tak nechuti, a ked tak, ja som mala chut na samé ovocia a ľahké jedla, a zvlášť ked varite sami, nabrat kopu zeleniny, dietne masko a prílohy uz ani netreba, a ešte aj v restike sa vždy dá vybrať nejake mnam ľahké jedlo

Futuristkaa

lenže posledné čo chcem je tam pribrať!:/a napríklad rybám sa nebránim...ale ostatné veci- zmrzliny, dezerty, biele pečivo to určite nie. V každom prípade také obedy si variť budeme a to neviem čo možem a čo nie...čo vravíte napríklad na taký kuskus so zeleninou?

glog

V dietnom réžime na dovolenke? Dovolenka je na to, aby sme si dovolili, my teda nikdy ani nevaríme, ochutnávame morské ryby, ktoré zbožňujem. Vychádza to skoro na rovnako u nás v reštike alebo tam.