pneumatika na bruchu pri stihlej postave

Príspevok v téme: pneumatika na bruchu pri stihlej postave
pneupat

prosim vas mozete mi niekto poradit?som stihla zena,ale vzdy sa mi nafukuje brusko,priznam sa vela papam a mam pocit ze vsetky tuky sa mi ukladaju len do brucha.ak si sadnem,nehorazne 3 pneumatiky sa mi spravia.proste mam hrubu kozu na bruchu a chcem sa jej nejako zbavit,len neviem ako.prosim poradte,vyzerato zvlastne :-)dakujem

pneupat

urcite su na youtube nejake cviky na spravne drzanie tela,len neviem to najst v anglickom preklade.neviete o nejakom videjku,ze by som podla toho cvicila?dakujem

pneupat

presne ako tu jedna napisala,mam zle drzanie tela.takze asi budem musiet fakt cvicit nielen na bruchu,ale celkovo aj na chrbticu.trosku sa haluzim,ze aj ked budem cvicit a menej papat,teda mensie porcie a casto jest,ci nahodou aj tak sa mi nebude nafukovat brucho,pretoze ja aj ked sa napijem vody tak sa mi nafukne a tomu nechapem :-(ale urcite dakujem za prispevky

ba83

tie baby čo už sú staršie napr. 26 :) a celý život nič nerobili čo sa týka pohybu tak majú také typy postav:) a vekom tie orgány sa budú stále prepadávať nižšie a nižšie to je gravitááááciiaaaaaaa...
baby cvičiť cvičiť cvičiť hlavne pre zdravie.. lebo v 60tke sa vam určite nebude chcieť nosiť plienky..

ba83

no to není pravda jankaaa.. lebo ked posilníš celú postavu a hlavne to brucho tak tie svaly a hlavne tie vnútorné budú lepšie držať orgány a nepôjdu dopredu črevá a žalúdok a tak.. ked posilníš celé tele a zlepšíš aj to držanie tak to brucho sa ti uplne stratí..

jankaaaaaaaaa

hovorim ze je to typom postavy. aj ked s aposilni cel telo a brucho tak stale to brucho bude o nieco vacsie k ostatnym proporciam postavy. tak ako maju niektore zeny napr. siroke boky

Futuristkaa

Ja mám ten istý problém. Som chudá- niekto vraví že až moc mám 48kg ale zato večne nafúknuté a tučné brucho...

ba83

že s tým nič nespraví? podľa mna treba zpevniť celé telo brucho a hlavne chrbát a spodné brucho .. podla mna máš zle držanie tela treba to zlepšiť najlepšie športom.. treba cvičiť kardio a posilňovať brucho kvalitnejšie jesť a pravidelne..

jankaaaaaaaaa

ide o typ postavy. niektore zeny maju tuk na bokoch a zadku a ploche brucho a druhy typ postavy je taky ten muzsky, teda ze zena ma stihle nohy ale brucho ma tucne a ma celkovo baculetajsiu vrchnu cast tela. vela s tym asi nespravis