Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg

Príspevok v téme: Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg
Luckatucka

Ahojte,ja som písala v téme P90X.Bola by som rada keby sa ku mne niekto pridal chudnut.Dnes som sa postavila na vahu a mam 67kg, miery:
prsia - 104cm
pás - 76cm
boky - 103cm
Do 22.8 chcem zhodiť na 63kg a mať miery:
prsia - 104cm
pás - 71cm
boky - 99cm
Môj jedálniček :
Raňajky - ovocie
Desiata - jogurt
Obed - delená strava (nie vyprážané,nie sladké,nie múčne)
Olovrant - zelenina
Musim schudnut za ten mesiac,pretoze sa chcem citit sexi,chcem si obliect sexi saty a mat pekne krivky,nie sadlo.Moja povodna vaha,z ktorej chudnem bola 76kg.Pre mna bude zhodenia na 63kg velky uspech.Nie je to vela zhodit 4kg,preto verim,ze disciplinou v stravovani a kazdodennym cvicenim to dosiahnem.Uz chcem,aby mi rucicka na vahe ukazovala pod 65kg.
Potrebujem hlavne spevnit brucho,stehna a vyformovat zadok.
To cvicenie P90X je makacka.Dnes som cvicila plyometrics,tak som zacvicila polovicu a mala som dost,vobec nemam kondicku.
No pevne verim,ze za mesiac ked si obleciem saty,ktore som si kupila tak v nich budem sexi a nebudem musiat riesit ze mi trci sadlo.Aj ked viem,ze niekto povie ze pri vyske 168cm je 63kg este vela a mala by som vazit max.58kg,tak mne vaha 63kg uplne staci aby som mala zenske krivky,ale pevnu postavu,ploche brusko,vyformovany zadok.Uz konecne chcem aby mi moji kamarati povedali,ze vyzeram sexi a ze vidno ze som chudla.To ma velmi potesi a tiez ked si budem moct kupovat velkost 38 nie 40 ako teraz.

Fiona

bubu ja radim priblizne takto
ranajky:celozrnne pecivo kludne aj dva krajce chleba,alebo kaiserka plus syr,sunka,zelenina(paprika,rajcina)
desiata:ovocie- banan,alebo jablko,pomaranc
obed-masko(alebo ryba) s normalonou prilohou ako ryza zemiaky,alebo nejaka zapekana brokolica so zemiakmi..
olovrant-jogurt,alebo tvaroh,jogurotvy napoj
vecera-tuniak vi vlastnej stave plus zelenina,cottage so zeleninou,alebo riadny tanier nejakej zeleninovej polievky..

bubu777

ahojte ja by som sa chcela spýtať či neviete ako poradiť ako ma vyzerať naozaj dobrý jedálniček,nechcem nejako hladovať ani držať dietu len chcem aby bol trosku zdravsi, dakujem..

Fiona

hej danielka presne:Dved vianoce su sviatky materializmu nahanania sa za darcekmi,megavypekanim kolacov a aktivnym upratovanim.ludia sa stazuju ze su potom v strese,ale zabudaju ze oni si ho samy vytvaraju:DDmy doma to uz riesime tak ze si kupujeme malicko darkov,skorej kazdy povie co potrebuje a to si navzajom kupime.akurat pre priatela vzdy spekulujem a rozmyslam,co mu kupit:)

xdanielax

Fiona - tak s tym suhlsim, tiez by som si vybrala menej frekventovany cas na pozretie trhov, len z poslednych rokov, co som par krat presla okolo mam dojem, ze tam je stale to iste - co sa tyka jedla, ale aj ineho tovar. I ked..taka ciganska nie je nikdy zla :))

A presne ako hovoris, vianoce tym, ze ich avizuju uz aj vyse mesiaca dopredu uplne stracaju caro, to nahananie sa za darcekmi, nepaci sa mi to.
A dalsia vec je, ze ked vacsine povies, ze vsak nenahanajme sa, nekupujme si zbytocné darceky, "len aby nieco bolo" este pozeraju stylom, ze to by bolo co za vianoce..

Fiona

danielka to nemam ani ja rada tu davovu psychozu a tlacenicu:DDradsej idem za dna poprechadzam sa prejdem stanky v bezpeci bez rizika poliatia:Dinak tym ze v telke a vsade zacinaju tak skoro s vianocnymi reklamy,vsetko straca svoje caro.::/

xdanielax

Ahoj,

no u mna uz koniec pracovneho tyzdna, comu sa tesim velmi, aj ked to automaticky neznamena koniec povinnosti :)
Vianocne trhy som absolvovala v Ba, stylom "to uz su vianocne?" a rychlo odtial prec :D Nemam to rada. Kopec ludi sa tam tlaci, predieraju sa jeden cez druheho, niektori s poharikmi alebo niecim mastnym v ruke tam "ohrozuju" zvysok :D Nic.. celkovo, cela ta vianocna vyzdoba, co tu je uz mesiac mi nic nerobi. Mozno keby som pila alkohol, tak by ma to tam bavilo :)

Inac som si dnes bola aja zacvicit a teraz som hladna ..ach jo - to uz je moj udel :D

Fiona

prave som citala tu diskusiu,ze ci mozem pribrat z kuracieho masa?mi prislo strasne luto tej dievciny...ze nema chut a silu zmenit svoj zivot a zije v ulite kde vsetci ostatni su zly...komu niet rady tomu niet pomoci..

Fiona

ahojte baby:)ako sa mate co noveho?boli ste uz pozriet na vianocnych trhoch nejakych?ja som dnes trosku prechadzala po tych trnavskych:)ja som uplne zabudla,ze sa dnes meriame a vazime tak sem hodim miery zajtra:)pekny vikend