Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg

Príspevok v téme: Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg
Luckatucka

Ahojte,ja som písala v téme P90X.Bola by som rada keby sa ku mne niekto pridal chudnut.Dnes som sa postavila na vahu a mam 67kg, miery:
prsia - 104cm
pás - 76cm
boky - 103cm
Do 22.8 chcem zhodiť na 63kg a mať miery:
prsia - 104cm
pás - 71cm
boky - 99cm
Môj jedálniček :
Raňajky - ovocie
Desiata - jogurt
Obed - delená strava (nie vyprážané,nie sladké,nie múčne)
Olovrant - zelenina
Musim schudnut za ten mesiac,pretoze sa chcem citit sexi,chcem si obliect sexi saty a mat pekne krivky,nie sadlo.Moja povodna vaha,z ktorej chudnem bola 76kg.Pre mna bude zhodenia na 63kg velky uspech.Nie je to vela zhodit 4kg,preto verim,ze disciplinou v stravovani a kazdodennym cvicenim to dosiahnem.Uz chcem,aby mi rucicka na vahe ukazovala pod 65kg.
Potrebujem hlavne spevnit brucho,stehna a vyformovat zadok.
To cvicenie P90X je makacka.Dnes som cvicila plyometrics,tak som zacvicila polovicu a mala som dost,vobec nemam kondicku.
No pevne verim,ze za mesiac ked si obleciem saty,ktore som si kupila tak v nich budem sexi a nebudem musiat riesit ze mi trci sadlo.Aj ked viem,ze niekto povie ze pri vyske 168cm je 63kg este vela a mala by som vazit max.58kg,tak mne vaha 63kg uplne staci aby som mala zenske krivky,ale pevnu postavu,ploche brusko,vyformovany zadok.Uz konecne chcem aby mi moji kamarati povedali,ze vyzeram sexi a ze vidno ze som chudla.To ma velmi potesi a tiez ked si budem moct kupovat velkost 38 nie 40 ako teraz.

Mrska Silvuska

xxy: beh vonku je po cca 15minutach pre mna utrpenie, mam pocit, ze vyplujem pluca....takze ja som skor bezec na "vnutro"
carey: ja budem davat krv za teba)))) mam super zily a aj ked krv nie je modra (ako som si myslela, ze ta moja modra bude:-DDD), ja odbery krvi mozem aj denne:-))))

carey

Inak dnes sa stala historicka chvila, ked mi sestricka bez problemov zobrala krv. Tak sa z toho tesim, myslim ze aj ten pohyb pomaha a tiez som vypila 1l teplej vody :) sice ma boli zapastie, ale to prejde

carey

Tak ja som od lekara isla cvicit, skusila som ten pas, tak som dala 15min beh a potom uz len rychlu chodzu, a celkom mi to stacilo :D zjedla som cely cottage a idem pracovat.
Vcera som sa prejedla :( ale tak co uz, stava sa.

carey

Dobre ranko vam aj ja prajem, dnes ma caka odber krvi, tak mozte vidiet moju "radost" No pozeram ze tu fajne zamracene, vcera vecer ma bolela ruka, som este pytala ci nebude prsat a ze nie nehlasili, ale tak moje zlomeniny to inak citia. Konecne piatok, drzte sa :)

Mrska Silvuska

dobre rano papuľky moje))) ze ako sa ja tesim, ze je piatok:-DDD
Maoamka - vydrzim aj hodinu behat, ale treba mi pri hodine dve "pauzy" aspon po 3-4minuty - taky velmi rychly krok. Vzdy som cervena ako madarska paprika, vyzeram ako keby na mna pustili policajne vodne delo, ako to niektore kocky robia, ze sa tam premavaju jak z módenplatu?
A teraz som precitala vsetky vase posledne komenty a udrb.vam sa tu....ked si seba predstavim ako mysku v tom koliesku, ako bezi....mátko svata, to by muselo byt koleso z kamiona, abych sa tam vosla:-)...a ze rychlejsia ako bezecky...pche, este tento tyzden som si myslela, ze fasa, riťa sice jak štajrak, ale bezecky ti ide cicuš, a potom vedla mna ide na pas taka cicus, co mala nohy od zeme po plafon, bola strasne, ale strasne velka (aj oproti mne, a to je co povedat), povedala by som taka skriňa....a ta ked zacala bezat, tak som len bokom na nu kuken, ze dievca moje, toto tempo vydrzis tak 5minut...a ona? ma nasrala, original bezala, ale baby ked pisem bezala, tak total rychlo bezala, celu pol hodinu bez prestavky!!!! Tak to klobuk dole))) som jej inak zavidela..a pacila sa mi aj preto, ze bola tiez cervena a mokra:-DDDD

co vas dnes caka? tu u vas v BA nejak mrholi, alebo co...a to veru nehlasili v pocasi:-) ta blava musi byt stale ina:-DDD

tak vam papuľky moje prajem krasny piatok)))

xxy

maoamka, mna by z pasu museli lopatou odpratavat :D
no carey, veruze som nestihla, dych som lapala este pol hodinu potom :D zase nemam sedemilove cizmy hej :D