Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg

Príspevok v téme: Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg
Luckatucka

Ahojte,ja som písala v téme P90X.Bola by som rada keby sa ku mne niekto pridal chudnut.Dnes som sa postavila na vahu a mam 67kg, miery:
prsia - 104cm
pás - 76cm
boky - 103cm
Do 22.8 chcem zhodiť na 63kg a mať miery:
prsia - 104cm
pás - 71cm
boky - 99cm
Môj jedálniček :
Raňajky - ovocie
Desiata - jogurt
Obed - delená strava (nie vyprážané,nie sladké,nie múčne)
Olovrant - zelenina
Musim schudnut za ten mesiac,pretoze sa chcem citit sexi,chcem si obliect sexi saty a mat pekne krivky,nie sadlo.Moja povodna vaha,z ktorej chudnem bola 76kg.Pre mna bude zhodenia na 63kg velky uspech.Nie je to vela zhodit 4kg,preto verim,ze disciplinou v stravovani a kazdodennym cvicenim to dosiahnem.Uz chcem,aby mi rucicka na vahe ukazovala pod 65kg.
Potrebujem hlavne spevnit brucho,stehna a vyformovat zadok.
To cvicenie P90X je makacka.Dnes som cvicila plyometrics,tak som zacvicila polovicu a mala som dost,vobec nemam kondicku.
No pevne verim,ze za mesiac ked si obleciem saty,ktore som si kupila tak v nich budem sexi a nebudem musiat riesit ze mi trci sadlo.Aj ked viem,ze niekto povie ze pri vyske 168cm je 63kg este vela a mala by som vazit max.58kg,tak mne vaha 63kg uplne staci aby som mala zenske krivky,ale pevnu postavu,ploche brusko,vyformovany zadok.Uz konecne chcem aby mi moji kamarati povedali,ze vyzeram sexi a ze vidno ze som chudla.To ma velmi potesi a tiez ked si budem moct kupovat velkost 38 nie 40 ako teraz.

Mrska Silvuska

dobre ranko papuľky)
citam dobre??? co sa to tu deje? som sa tesila, ze jedno normal forum, ale asi som sa zmylila....
pekny den vam vsetkym prajem))

Juchu

Juj... inac super, ze ti to dobre dopadlo :) No vidis :) Gratulujem :)

Vypinam notebook.. Mam pokazeny vecer... Dobru noc Carey a daj potom vediet, ked sa kocky ozvu :-/ Mam pocit, ze dako sa nam to tu postupne rozpadava :-/

Juchu

Tak to som zvedava co ti odpise.. Ak to fakt bolo len kvoli tomu, tak balim kufre... ccc... normalne ma to nasralo..

carey

Dobry vecer, prave mi pisala Maoam ze dostala BAN a aj XXY, cize nemozu prispievat na forum, srdecne pozdravuju vsetky baby.

Ja som to dnes prezila ako tak v pohode, aj sme diskutovali, nakoniec to nebolo take hrozne.

Juchu - no toto, ste si teda riadne uzili :))
Ja uz idem spinkat, lebo ledva pozeram na monitor.

Juchu

Ahojte :) Wau, to je tu vynovene!! Som parkrat refreshovala stranku :D Som myslela, ze mi ju zle nacitalo.. Kym mne zapne. Ale ako pisete, ociam to teda neprospieva :-P
Takze cez vikend sme isli na vylet do Krakowa :) Cely cas som nevedela kam ideme, az ked sme presli Polske hranice a vsimla som si, ze dako sa orientujeme stale na smer Krakow, tak som si domyslela :) Bolo super, sice viac adrenalinovo ako uvolnene, ale to pri nasich vyletoch nemoze chybat (nemali sme mapu, bludili sme, nemali sme zamenene prachy, vybavene ubytko - tak sme chceli spat v aute, o desiatej vecer sa nam podarilo vybavit izbu v strasidelnom "hoteli"... museli sme uprosovat policajtov aby nam nedali pokutu a mnozstvo dalsieho) spomienky na cely zivot :)

Uz mi zacala skola, tak mam menej casu, ale so spoluziackami sme sa dohodli ze ideme chodit 1x do tyzdna (inokedy nam to kvoli rozvrhu nevyhovuje) do fitka - jupiii :)
A zajtra si idem kupit do lidlu trampolinu :) Taku mini za 30e, idem trosku studovat na nete, ci to prilis nezatazuje kolena :-/

danielka - skore uzdravenie prajem..

xdanielax

carey - ahoj. Dakujem ti. Lezat nemozem, musim dnes nieco vybavit, ale ked budem moct, urcite skocim do postele aj s laptopom a budem pracovat v teplucku :)

drzim ti palec na tu prezentaciu. Aj si si to nacvicovala pred zrkadlom? ;))

carey

Mrska dakujem za pluvanec :D:D snad prinesie aj stastie.

xdanielax- prajem ti skore uzdravenie, teraz sa radsej setri a poriadne to vylez